Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KADINNASILERKEKİSTER?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
buket

Mesaj gönderen buket »

kendine güvenen+zeki+espirili tabi en önemlisi beni çokkk sevmesi ve her konuda açık sözlü olması bunlar kafi ( ya sipariş verir gibi oldu) ....kıslar tercihiniz açıksözlü erkeklerden olsun derim ,lafını esirgeyen erkekerden korkun!!!! çok sinsi oluyolar
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Genel Olarak Kadın ve Erkek Acısından Ilk Once Durustluk Sonrasında Sadakat Olmalı ... Bunlar Olursa Gerısı Gelır Zaten ...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ya kızlar birini istemeyi anlıyorum,ki klasik kız hayallerinde mutlaka türlü türlü beyaz atlı prensler vardır!herkes bi gün onla evleceğini düşünür,giyiminden kuşamına prensini kendi çapında donatır,kaşı şöylr gözü böyle,aman aman şöyle nazik böyle kibar,buna ok.ama aşık olacağınız insana nasıl karar veriyosunuz ben pek anlayamadım?aşk hesapsız plansız programsız en beklenmedik anda tak diye karşına çıkar,hatta kimi durumlarda karşındaki kişi seninhayallerindeki prensinle öylesine çelişir ki,o anda bike gözünü kırpmadan prensine hadi sana eyvallah bile dedirtir!ama bu plan program ısmarlama nasıl aşık olunuyo ben henüz kavrayamadım :?: valla aşkı ben böyle öğrendim,yanlışım varsa buyrun düzeltin :!:
kitiara

Mesaj gönderen kitiara »

nedesem yalan olur..melisa'ya katılıyorum.ben sinir olduğum birine aşık olmuştum,nasıl yani demeyin oluyo işte..gönül bu anlamlandıramıyorsun işini beynin devreye giremiyo o anlarda..onun için şöle olsun böle olsun diyemicem..aşk bu pizza deil ki bi karışık sipariş edesin ayağına gelsinn....
karadsin
Üye
Üye

Mesaj gönderen karadsin »

Hiçbir erkek bir kadından daha duygusal veya daha nazlı olamaz
Kadın narindir, kırılacak ince bir dal gibidir tutmaya kıyamazsın
Dokunursun ama oradamı anlayamazsın
Yanında sanırsım ama çooook uzaklardadır
Tutmaya, yakalamaya çalıştıkça kaçar
İstediğinden değil, doğası bu karşı koyamaz
Ama birde yakalarsan
Ama birde tutarsan
Ömür billah bırakmaz seni
Ölümüne sevgi nasıl olur anlarsın
Bağlılık nedir anlarsın
Kadın duygusaldır
Kadın narindir
Okşamaya kıyamazsın
Saygı ister ilgi ister
Eğer bunları veremezsen
Bir kelebek gibi başka bir çiçeğe konar
Aslında kadınları anlamak zor değil
Sadece sevmeyi bilmek gerek…
bliss

Mesaj gönderen bliss »

ben kendi adıma bana güven veren birini isterdim.ve beni gerçekten seven..........
stereo

Mesaj gönderen stereo »

hakan yazdı:valla kız olsam seni düşünmeyeceğim kesin bu yeter mi ? :lol: :lol:
güldürdün benii kardeşş çok yaşaa :))))
sevgi'liöyküler

Mesaj gönderen sevgi'liöyküler »

biraz saygı sadece ve sevildiğini bilmek ister bayanlar

nedense çook şey istiyomuşuz da isteklerimiz anormallik derecesine gelmiş gibi bi serzeniş var sanki başlıkta?

oysa tek aradığımız bizi gerçekten seven ve aynı anda bizimde sevebileceğimiz_ eşdeğerimizdir

bu da erkeklerin genelde kabullenemedikleri bi tezdir ???
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

vallahi hayatımda bir kez aşık oldum ve hayatımda plan yaparken sadece bir kişiyi de hesaba kattım ama düşündüğüm zaman diorum da kadınların isteyeceği bir erkek uzaktan.çok yakışıklı olduğu kesin.ama ben onun yakışıklılığına yani fiziğine aşık olmadımki.kalbine aşık oldum.zaten eğer fiziğine olsaydım bu onu görmeden geçen günlerde çoktan unutmuş olurdum ama kalbim hala onun için atıyor.yani ben sanırım tipe pek fazla bakmıyorum.ilk ilgimi çeken o olmuyor.kalbi önemli.sevmesi.kalbini çekinmeden sana vermesi.bakın dünya yakışıklısı bi çocuğa hayatımda ilk kez olmak şartıyla aşık oldum ama o beni sevmedi bile sadece hoşlandı.gerçekten melisin dediği gibi seçemem ilerdeki sevdiğimi ama forumun adına da bakarsak kadınnasılerkekister o zaman söyliim. ŞEREFSİZ OLMASIN MÜMKÜNSE....
suna2006

iki temel özellik

Mesaj gönderen suna2006 »

Erkekte aradığım iki temel özellik var.Birincisi akıl,diğeri ise ahlak.
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

aycell_xxx yazdı:kendi adıma söyleyeyim kendine güvenen ve yalan söylediği yüzünden okunmayan erkeklere aşık oluyorum... :roll:
"yani öyle sinsi,öyle içten pazarlıklı olsun ki bana yalanlar söylesin,beni kandırsın,ben de anlamayayım" mı demek istiyosun.hoşuna giden bu mu??merak ettim de..
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

GEÇEN bir söz işittim
erkekler aşka aşık olurlar önce sonra kadınlara..
kadınlar erkeklere aşık olur önce sonra aşka..
yani burada bayanlar biraz daha önde gibi bizden ..esastanda
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

galibaaa :roll:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Adventureman yazdı:Bence bayanların ısteyecegı en onemlı sey sadakattır ?
Bunu herkes ister..Sadkat saygı ve sevgi
baby

Re: KADINNASILERKEKİSTER?

Mesaj gönderen baby »

DÜRÜST AKILLI SAYGILI DİCEM AMA BÖYLE Bİ ERKEK ZOR BULUNUR HE BİDE UZUN BOYLU OLUCAK. sirit: