Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KONSERLER

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

darkoglan uslübünuzu biraz yumuşatırsanız seviriniriz
~
ansızın gelecek gibisin..
darkoglan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen darkoglan »

tamam yumuşatayım da haa yumuşamadı ve konser ertelendi
ben nasıl sövmeyim şimdi
bi okulun kapalı konser alanı olma mı len?? :evil:
neyse galiba 18 i olucak biletleri saklayın canlar
MoRMoR
Üye
Üye
İsim: mor

Re: KONSERLER

Mesaj gönderen MoRMoR »

gidenler gidemeyenler yazmış bende yazayım dedim
bir kere f.d. konserine gitme şansım oldu ''3 nisan 2005'' tarihindeydi o da hala tadı damağımda pek bi güzel olmuştu çünkü bir çok arkadaşımı konsere benimle gelmeleri için ikna etmiştim ve bu konuda başarılıda olmuştum
bizim burala çok uğramıyorlar şimdi bekliyoruz belki bizim buralarda tekrar gelir diye...
shezofren
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merih

Mesaj gönderen shezofren »

bu onların elinde değil ki.. tekliflere göre gidiyorlar sanırım.. eskişehir'e yılda 2 kere filan geliyor.. asla kaçırmıyorum.. bu aralar sürekli ankara saklıkentte konserleri var.. gitmek istiyorum ama bilmiyorum zor :(
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

merhabalar
11mart saklıfest konserine gitmeyi kimse planlamıyor mu acaba?
ben yine oradayım da bu sefer umarım bu siteyle de buluşurum diye umuyorum nasıl buluşuruz bilmiyorum ama artık bi şekilde olsun diye ümid ediyorum konserde görüşmek üzere zaten saat 4 gibi orda kapıda oturmuş olacağım
geleceklerle görüşmek üzere:)