Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KONSERLER

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
hakanabiniz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen hakanabiniz »

şu an aradık dilediğiniz kabul oluyor ertelenme yok oğlumunda 6 eylül
hilal

Mesaj gönderen hilal »

ya dün aksam konserdeydim..:)müthiş bi geceydi keşke hiç bitmeseydi yaa....:( ben günlerce saatlerc dinleyebilirim onu..:)bu arada sesim kısılmiş çokmu bağırmısım ne...:))
hilal

Mesaj gönderen hilal »

he ayrıca tabiki unutmadan...feridundaki sihir nedir anlamadm..bu nası bi sıcaklıktır..o sahneye çıkana kadar soğuktan donuyodm o çıktı hiç bi şey hissetmez oldum üşüme falan kalmadı...ama bildiim bişi varsa içimizi ısıttığı kadar kallbimizide ısıttı...ne desem azdır ona..:))
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

akşam bende konsedeydim...:))))) harika bi geceydi ya hala etkisindeyim, gülücükler saçıyorum etrafa....:))))Bülent Ortaçgil ve Pinhani de süperdi ama feridun abimiz yorumsuz....:))) coşturdu, yıktı dağıttı otalığı ya ama nie o kadar kısa sürdü ki....:(((((((
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Dün akşam ben de konserdeydim. Çok güzel bir geceydi. Millet durmadan şarkı isimlerini söyleyip durdu. Bir kısım matematik diye bağırdı boş ders şakısı yerine. Hepsini biliyoruz dedi fd. Açıkcası bu olaylara çok kafam bozuldu. Ancak keyifli bir konserdi.
Bozcaada

Herkes de ordaydı bu arada,onlar kendilerini bilirler.... :wink: :P
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

=)))) çok keyifliydi gerçekten.. hiç bitmesin istedim.. :wink:
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

evet ya boş ders e matematik diye bağıran mı dersin, bundan ii şarkı yapan yok diye hayrıkan mı, aşk itirafında bulunan mı; ne ararsan wardı... deliriodum bi ara...ama bi anlıktı tabi hepsi..önemli olan orda olmanın verdiği mutluluktu...:)))tarifsiz bişey yaaa.........
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

23:05'e kadar beklememize değdi gerçekten çok güzel bir konserdi ne kadar istek istense de sabırla bekledik biz.Emrah,Gülşah,Nilay ve bir kaç lavinya.net üyesi ile tanışabilmekte gerçekten çok güzeldi :wink:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Çok keyifLi bir konserdi.. Benim ikinci BüLent ORTAÇGİL & Ferdidun DÜZAĞAÇ deneyimim oLdu.. İnşallah 12. si de oLur.. Birinin arkasından diğerini dinlemek çok güzeL oLuyorr.. :) Umarım konserde bahsettiği "başka bir konserde tüm şarkıLarı birlikte söyleyeceğiz" konseri çok uzun zaman sonra oLmaz!!
bozcaadali
Üye
Üye

Söz verdi Ekim Kasım gibi olur dedi inşallah olur :P
Bozcaada

9 Eylül de adada var işte zafer abi büyütme :P
Biz bi hafta içinde 2 kere izlemiş olcaz :wink:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

HakLısın.. :) güzeL oLacakk.. Vakit yakLaşıyorken kaçırma pLanLarını hızLandıraLımm.. :wink:
bozcaadali
Üye
Üye

Ay Emrah ya aklım orda kaldı şimdik gelsem mi acaba :lol:
Bozcaada

Hemen arıyorum ablamı ben cuma bincem burdan büyük ihtimal bohçasını hazırlasın :P :P :P :P :P :P

Özlemcim başımın üstünde yerin var gel tabi.