Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

lavinya.net serüveniniz

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

internetim bağlanır bağlanmaz tabi ilk işim f.d. yi araştırmak oldu ve karşıma da burası çıktı..ilk başlarda üye olmasını falan bilmiyorum tabi ama sonradan üye olmaya çalıştım.ilk seferinde başaramadım.ikincisinde oldu ama bir talihsizlik sonucu yine başaramadım.... :( neyse şimdilik bu üçüncü üyeliğim ve buraya uyum sağlamış durumdayım .inşallah bir daha da burdan kopmam... :)
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Kelebek etkisi :)

Mesaj gönderen pyrazine »

Bu google nelere keramet yahu :D

İlk olarak onun ismini arattım google da.Bir sitede nickini buldum :D Sitedeki bilgilere bakarak o nickin kesin olarak ona ait olduğunu anladım.Bu kez google dan bu nicki arattım ve baktım ki 3-5 tane sonuç var.Tahmin ettiğiniz gibi bir tanesi lavinya.net te yazılmış.Ama sadece bir kez yazmış lavinya.net te. Sonrası malum :lol:

8)
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

internet sevgili haydarıma(bilgisayarım) yeni bağlanmıştı.ooo ne güzel artık benimde internetim var havalarında öylece geziniyordum.google de saçma sapan şeylere bakarken aklıma FERİDUN DÜZAĞAÇ geldi.baktım.
lavinya.net yazıyo fan sitesi olarak.merak ettim. girdim, üye oldum,eğlendim,bağlandım
şimdi arkamda 590 soru duruyo ama ben burdayım..

neyse sonuç olarak burdayım mutluyum,huzur doluyum
bu internet olayını seviyorum
KesKe
Üye
Üye

Mesaj gönderen KesKe »

Canlı canlı yazayim, daha yeni üye oldum siteye, feridun düzağaç ararken googlede burayı buldum; oldukca hos ve güzel bir site bakalim ilerleyen günler neleri gösterir.
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

hogeldin aramıza keske çok seveceksin sitemizi :)
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Re: lavinya.net serüveniniz

Mesaj gönderen cmrtsi »

2006 yılında tanıdım bu siteyi... o da bu sistede kuzenimin resminin olması sonucu oldu... çok şaşırmştım açıkçası... üstelik bir de memleket fotoğrafları da vardı... e zaten f.d. dinleyici olarak ayrı bi ilgimi çekmişti... (yani birçok neden var beni buraya getiren :D ) ilk başta öyle arada ziyaret ediyodum lavinyayı... ama ağustos ayının ilk haftasıydı sanırım, üyeliğimi başlattım... o gün bugündür işte sizlerle panolarda paylaşıyorum düşüncelerimi, yazmak istediklerimi... büyük bi bağlılık yarattı bende gitgide bu site... iyiki de üye olmuşum... :wink:
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Mesaj gönderen suppsugar »

lavinya.nete bi tesadüf sonucu uğradım ve sitenin içeriğini çok beğendiğim için,F.D yi dinlemekten çok hoşlandığım için ve de LAVİNYA şiirinin benim için özel bi anlamı olduğu için üye oldum.Çok hoş paylaşımlar yaşadım,yaşıyorum...duygusal bi insanım..şiir severim,kitap okurum.Aşktan yanayım aşk insanıyım,acı çekmesini de bilirim mutlu olmasını da...yaşadıklarımı insanlarla paylaşmaltan ve yaşamlarını bir sözle bile olsa katkı sağlmaktan mutlu olurum...Eee daha ne ki?Lavinya.net tam bana göre yapılmış bi site...Elinize sağlık!
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

2005'in kasım ayı idi sanırım...O zamandan bu zaman burdayız işte...
Yine aynı hüzün yine aynı hazan ama burda şimdi pazartesi...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Ben de yazayım :)
Ortaokulda kütüphane de rastladığım bir şiire olan takıntım 98 de site açmama kadar vardı. Bunu yazmak, bu denli bir eseri paylaşmak ifade etmek istedim. 2000 de site düştü :) 2001 de tekrar aldım 2002 de düştü askerden gelince tam anlamıyla 2003 ekim de şimdiki halini(dizayn değişimi var) aldı. Sizlerle birarada bulunmak tarifsiz güzel. Hep birlikte nice yıllara inş. :evet:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ehehe çok hoş yahu :)
witcher

Mesaj gönderen witcher »

güzel bi site lisan-ı cümbüş çok hoş 8)
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

çoğu arkadaşım feridun düzağaç'ı google de aratırken bulmuş bende onların aksine murat yılmazyıldırım ı aratırken bulmuştum lavinya.net i askere gitmeden önce o zamanlardaki nick im manikarte ydi ama askerlik ve askerlik sonrası biraz uzakl kaldım internet ten ve lavinya.net ten şimdi bi kaç haftadır kendi adım ve soyadımla tekrar aranızdayım :) silik bi karakterdim pek hatırlayan olmaz ama ...
MetinAy
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen MetinAy »

Bugün üye oldum yeniden...Yani daha birkaç dakika oldu...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

23 ocak 2006 karlı bir pazartesi günü üye olmuştum buraya... :) siteyi bulduktan 3 ay sonra buraya üye oldum.tabi internette acemiyiz eve yeni bağlanmış üye olsam mı olmasammı diye düşünürken içime bi cesaret geldi ve üye oldum...iyikide burdayım ve keşke daha önce gelseydim diyorum şimdi :wink:
TOPRAK
Üye
Üye

Mesaj gönderen TOPRAK »

ogün abinin fan sitesini arıyodum birden lavinya.net çıktı..ve üye oldum..daha çok ogün abinin sitesinde vakit geçirsemde ordaki tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum burayı..onlarda üye oluyo zaten :)