Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

minör şarkı

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Re: minör şarkı

Mesaj gönderen cmrtsi »

şarkılar anlar beni... sevinirim... derken mutlu oluyorum nedense... :wink:
poisongirl
Üye
Üye

Mesaj gönderen poisongirl »

başkaları da anlasa...
kiiipi
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: kiipi

Mesaj gönderen kiiipi »

arkadaşlar fd nin albüm dışı seslendirdiği şarkılara nasıl ulaşabilirim?...sadece beni vur adlı şarkıyı dinledim ve o anda eridim ,bittim.Diğer seslendirdiklerini de dinlemem lazım.Lütfen yardımcı olun.
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

evet çok güzel bir şarkı bide feridun abinin sesinden çıkınca farklı oluyor tabi
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

arkadaşlar fd nin albüm dışı seslendirdiği şarkılara nasıl ulaşabilirim?...sadece beni vur adlı şarkıyı dinledim ve o anda eridim ,bittim.Diğer seslendirdiklerini de dinlemem lazım.Lütfen yardımcı olun.
albümlerini alarak ulaşabilirsin...

Bülent Ortaçgil için yapılan "Şarkılar Bir Oyundur... Bülent Ortaçgil İçin Söylenmiş Bülent Ortaçgil Şarkıları" adlı albümde Sevgi isimli parçayı seslendirmiştir.
Ezginin Günlüğü için yapılan "Çeyrek" adlı albümde Mutlu Olmak Varken adlı parçayı seslendirmiştir.