Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

orjinal alt yazili 12 mavi tekme

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

hoş.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ben fazla beğenmedim açıkcası,hoş yada alışılmışın dışında bi tarzı var ama konspti feridunla olunca uymamış bence??
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

guzel bir sarki bence yani o adamin tarzinda komik ama guzel
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

bu parçanın albüme konulması da espri aslında bi mesaj feridun düzağaç bundan sonra daha eğlenceli şarkılar estarabim tarzında şarkılar yazıcanı sölemişti bu arada mavi tekme'de gökhan dabak'la düet yapıcaklarını hatta düet nasıl olur gösterceklerini fekat gerçekleşmediğini de sölemişti
dip not gökhan dabak'ın reçel adında bi albümü var
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

evet eylenceli seyler yapacagini soyluyor ama ben albumlerini eskisi gibi olmasini istiyorum 3 . albumu ve ya daha oncedekiler gibi onun baskalari gibi olmasini hic istemiyorum :cry:
mozambikli

Mesaj gönderen mozambikli »

bence adam kendine göre bi şeyler anlatmaya calısmıs hos parca yani...!!!!!
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

albumun diğer parçalarına göre fazla sırıtan bir şarkı ama o şarkıyı albume koyması değişik olmuş.yani kötü diyemem.esprili ve iyi bir mizaha sahip olan bir şarkı bence.ayrıca bundan sonra feridun düzağaç kendisiyle dalga geçebildiği, içinde ironi barındıran esprili şarkılar yazacağını söylemişti.sonra trt 2de bir programa katıldı.bunu yapmak için uğraştığını fakat yeni albumu için karaladığı şeylerin hep eskileri gibi olduğunu söylemişti.en azından o programa kadar geçen zaman içinde bu böyleymiş.ben de onun albumlerinin eski albumleri gibi olmasını istiyorum.çünkü onun albumlerinde bulabildiklerimi hiçbirşekilde başka bir albumde bulamadım,bulamayacağımı da düşünüyorum..ama yine de böyle eğlenceli şarkılar yazsa da feridun abi yine o şarkıların hakkını da verir bence.mesela tesadüfler şarkısı yine bir yandan eğlenceli,sözleri bakımından bir yandan içinde hayata karşı bir kırgınlık barındıran,bir yandan da kendisiyle dalga geçebildiği bir şarkı bence.belki de bu şarkı onun ileride yazacağı şarkılar için bir ipucu olabilir bence.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

ben feridun düzağaç şarkılarını içimdeki kırgınlıkları anlattığı için,hüznüme ad olduğu için ve beni anladığını tek olmadığımı hissettirdiği için seviyorum.ama eğlenceli şarkılar yazarsa içimdeki başka bir yönü onunla keşfe cıkabilirm.o ne yaparsa yapsın,herzaman yanında olmaktan mutluluk duyacağım...
marjinal

Mesaj gönderen marjinal »

bence çok hoş bir şarkı. gayet espirili albümün havasına değişik bir tat katmış, ben çok beğendim şahsen...
andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

kesinlikle feridunun albüm koseptine hiç uymamış diyebilirim..
patosss

Mesaj gönderen patosss »

gayet hoş ve neşeli bi parça...gökhan dabak zaten ayrıca bi farklı insan...ama şu an ne alemde haberi olan biri var mı?yani nerde çizio,napıyo,yine kaset çıkardı da benim mi haberim yok :cry:
Tuuchaa

Mesaj gönderen Tuuchaa »

''Ben mutlu olmayı pek beceremiyorum'' demişti kendisi..Sanırım,Mavi Tekme(belki çok farklı bir açıdan bakıyorum ama..) beceremediğinin yansıması..Bunu albüme koyarak bir açıdan da meydan okumuş içindeki bir yana..Bir kavram karmaşası..Saksıyı mavi bir tekmeyle devirmek..Birden bire..

Her yönüyle güzzel yine de..Uymuş Feridun Düzağaç'a..Ne giyse yakışıyor yanii..Güzele ne yakışmaz :wink:
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

bence oldukca keyifli bi parça :wink: