Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

öykünüz nasıl bitmeli??

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

öyküm hiç kimseyi üzmeden bitsin
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

benim hikayem hiç bitmesin!hep devam etsin; acı,hüzün,mutluluk,gülücükler,korkular,savaşlar...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

ben hikayem sonlanmadan yeni hikayelere giriş yazabilmek isterim. öyleki hep bir virgül koyup benim kalemimin tükendiği yerde canımdan parça olanlar yazmaya devam edebilsinler...hep iyilikler olsun hayat kalemimin tükenmeyen ucunda...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Her şeyin sonu var benim öykümün yok.

Gayret et güzelim elini uzat... :cry:
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

"doğduğunda sen ağlayandın,herkes gülen...öldüğünde ise sen gülen ol herkes ağlayan."
umutla,acı da çekerek,ama kıymetini bilerek.yaşanacak güzel anlarımın olduğunu bilerek yaşayayım...ve öyküm de keşke'siz,güzel anılarımı düşündüğüm bir gün batımında son bulsun...
DiLoS
Üye
Üye

Mesaj gönderen DiLoS »

kimse bilmesin benim öykümün sonunu...başınıda bilmedikten , öğrenmek istemedikten sonra sonunu bilmeleri ne işe yarar ki :roll:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

HAYATI TERSTEN YASAMAK NASIL OLURDU ?

Yaşamın en tatsız tarafı sona eriş seklidir..

Süphesiz ki yasami tersten yasamak daha güzel, hatta mükemmel olurdu.

Nasil mi ?

Cami'de uyaniyorsunuz. Bir tahta sandik içersinde, herkes karsinizda saf durmus, iyiliginize dua ediyor ve tüm haklar helal edilmis vaziyette.

Tabuttan dogruluyorsunuz, yasli, olgun ve agirbasli olarak. Herkes etrafinizda, büyük bir itibar, iltifatlar, çocuklar torunlar
hepsi hazir.Arabaniza kurulup evinize gidiyorsunuz.

Dogar dogmaz devlet size maas bagliyor, aylik veya üç ayda bir maasinizi aliyorsunuz. Ne güzel, hazir maas, hazir ev....

Altmisli yaslara kadar hersey garanti, huzur içinde yasiyorsunuz. Sagliginiz gittikçe düzeliyor, kaslar güçleniyor, kuvvetleniyorsunuz.

Bir gün çalismak istiyorsunuz ve ise ilk basladiginiz gün sizehosgeldin hediyesi olarak bir plaket ve altin kol saati veriyor patronunuz.. Genel Müdürlük veya bunun gibi yüksek bir makamdan tecrübeli bir insan olarak ise basliyorsunuz.
Herkes karsinizda elpençe divan...

Vücudunuzda da bazi hosa giden hareketler de basliyor. Gittikçe zayifliyor forma giriyorsunuz. Diger hormonal aktiviteler artiyor, fevkalade..... Aman ne güzel günler basliyor...

Derken birgün patron size artik Üniversiteye gitsen daha iyi olur diyor. Bu arada Babaniz ortaya çikmis, "fazla çalistin" diyor "artik eve dön, isi birak, okumaya basla, harçiligin benden olsun..."

Keyfe bakar misiniz ?

Okudugunuz dersler gittikçe kolaylasiyor. Ekmek elden, su gölden bir dönem basliyor. Partiler, Diskotekler,

Kizlarin sayisi artiyor. Derken Anne ve Babaniz sizi götürüp getirmeye basliyor, araba kullanma derdi de yok artik....

Günün birinde sizi okuldan da aliyorlar, "evde otur, keyfine bak, oyuncaklarinla oyna" diyorlar...Mamaniz agziniza veriliyor, zaman zaman altinizi bile temizliyorlar, hatta bu durum aliskanlik yaratiyor ve hiç tuvalet kullanmamaya basliyorsunuz.

Derken Anneniz bir gün size süt verme kararini aliyor ve baksa bir keyifli dönem basliyor. Mama artik her yerde, her an ve en taze seklinde hazir.

Bir gün karanlik ilik ve sicak bir ortama giriyorsunuz. Beslenmek için agzinizi açmaya dahi gerek yok, bir kordondan besleniyor, sicacik, yumusacik, gürültü ve patirtisiz bir ortamda yasiyorsunuz.

Kuculuyor, kuculuyor, ufacik bir hücre halini aliyorsunuz.

Ve günün birinde müthis bir olayla hayatiniz bitiyor....

CAN YÜCEL
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Hoş Bir Yazı Bizimle Paylaştığın İçin Teşekkürler ... :wink:
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

fdselinfd çok güzelmiş bu yazı!teşekkürler paylaştığın için. :)
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Çok teşekkürler yazı için, gerçekten çok hoş.
çilekeşgirl

Mesaj gönderen çilekeşgirl »

yazıyı gerçekten bende çok beğendim bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederiz benim hikayem geriye sarsın :cry: yine eski arkadaşlarımla birlikte oluyum ama busefer daha çok çalışıyım ve olmak istediğim yerde oluyum ama sonu mutlu bitsin
Yaşanınca Tükenir_

Mesaj gönderen Yaşanınca Tükenir_ »

ecem yazdı:yeterki bitsin :roll:
bunu isteyecek pek fazla kişi yoktur tebrikler!
:shock:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

fdselinfd gözümde biriken bir damla yaş için teşekkür edeceğim hiç aklımda gelmemişti sağol. çok güzel bir yazıymış.
onuncuayinonuncugunu
Üye
Üye

Mesaj gönderen onuncuayinonuncugunu »

"doğduğunda sen ağlayandın,herkes gülen...öldüğünde ise sen gülen ol herkes ağlayan."
katılıyorum artı ekliyorum dogumuma nasil karar veremiyorsam, olumumu de dusunmeme gerek yok
yineyagmur
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen yineyagmur »

tadında ve gemiler yakılmış...