Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SENİ ANLATAN ŞARKI HANGİSİ

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
sevgi'liöyküler

Mesaj gönderen sevgi'liöyküler »

oysa ellerin (fd) bana hep söylenenlerin çoğunun yalan olduğunu anımsatır ve günde bi kez dinlemezsem nefes alamadığımı hissederim
Filinta

Mesaj gönderen Filinta »

kargo yıldızların altında beni anlatıyor azda olsa:)
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

sevdiğm şarkı

Mesaj gönderen hazan »

gölge diyebilirim , fd bunu harika söylüyor... ama mor ve ötesi'nden bir derdim var şarkısıda ritim ve müzik olarak bana çok yakın..
quare

Mesaj gönderen quare »

Aslı artık sevgilim degilsin bu sarkıyı herseyin en basından beri seviyorum
mavi

Mesaj gönderen mavi »

galiba en çok NADAS..
ustad26

Mesaj gönderen ustad26 »

benim şarkim 1.5senedir feridun düzağaçtan NADAS
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

benim şarkım fd den lavinia ve alev alev.hani sigara içenler bahane arar ya ''üzüntüden içiyorum,sevinçten içiyorum,sıkıntıdan içiyorum...'' die işte bende bu iki şarkıyı dinlemek için adeta bahane arıyorum ama her ruh halimde dinleyebileceğim iki muhteşem şarkı...eee kimin şarkısı fd min tabii ki...
bliss

Mesaj gönderen bliss »

zardanadam-mucize,mor ve ötesi-beyaz bi deeeee feridun düzağaç son yaprağıydı güzün bi de yalnızlığım sana emanet

ne çok şarkı varmış benim diyebileceğim :roll:
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

O'na ait her şarkıda kendimi buluyorum...
O herkesten çok farklı...
bir insanın kalbine nasıl dokunulur, çok iyi biiliyor...
my

re

Mesaj gönderen my »

pervane
seYYah
bir sen bir de ben
sana ba_ka sözüm yok
murat çelik ;=vazgeçilmeyen en kral parçalar1m benim
memed

Mesaj gönderen memed »

OLMASA MEKTUBUN - YENİ TÜRKÜ
nihan

Mesaj gönderen nihan »

tesadüfler....çünkü hiç sevmiyor beni tesadüfler...çok şanssızımmm :cry:
hanifeugur

Mesaj gönderen hanifeugur »

Mor ve Ötesi'nin Yalnız Şarkı 'sının beni anlattığımı düşünüyorum ama ben her şarkıda biraz da olsa kendimden bir şeyler buluyorum galiba.Bilmiyorum ya da bulmak istiyorum.Bazen birilerinden beni dinlemek çok hoşuma gidiyor.Öyle bir dünyada yaşıyoruz ki insanlar sokaklarda birbirlerini görmeden ,umursamadan ve galiba daha da önemlisi(en azından benim için önemli) ufacık bir gülümsemeyi birbirlerinden esirgeyerek yürüyorlar.İşte böyle bir dünyada kendimi şarkılardan dinlemek daha çok hoşuma gidiyor:D
misk

Mesaj gönderen misk »

1980 diye geçen ama sigaramın dumanı diye bilinen ezginin günlüğünün muhteşem şarkısı :!: :D :!:
lactamaeon

Mesaj gönderen lactamaeon »

pink floyd'un "learning to fly"ı

"aklımı dönüp duran göklerden alamıyorum/dili tutuk, iki büklüm, dünya'ya mecbur bi uyumsuz:ben"

eh..pek sakat bi tercüme oldu ama o kadar oldu...