Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SEVGİLİ GÜNLÜK

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

meraba daily'im nasılsın napıyosun.yaz bitti nerdeyse ve ben hala aynı yerdeyim.sende aynı yerdesin senin de canın sıkılıyo mu hıı?benim çok sıkılıyo herşey üstüme üstüme geliyo.dün farkında olmadan babamı kırdım.bir an için onun canını yakmak istedim herhalde.yada geçmişin intikamı gibi bi şeydi.herkesin yanında amcam filan da var dı çok fena bozdum.gece 3 'e kadar da pişmanlıktan uyuyamadım.galibi şuan ki sıkıntım da bundan kaynaklanıyo.herşey muallakta.ve ben bu durumdan nefret ediyorum.filan falan.hııı unutmadan dün beni baya güldüren bi şey oldu.sana da anlatıyım.bizim didemin kardeşi sena dua etmeyi öğrenmiş ve kurduğu cümle şu "Allah'ım bize verdiğin yemekler için sana teşekkür ederim"çok güldürdü sıpa beni.aman neyse görüşürüz.bu günüde yaşarsam sana özetlerim.hoşçakal :(
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

bugün kafam karmakarısık.yarına kadar bi karar vermem gerekiyor ama hala karasızım :(
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

sevgili günlük.... bugün starling'le çarşıya çıktık ve gezdik... yine de güzel bi gün değildi.. hasana hala kızgınım..bunun farkında olduğunu biliyorum. beni düşünüyo mu acaba.. aman bana ne.. neyse.. 30 ağustosta mezun oluyo nihayet.. bi kutlama yaparız o kadar... sonra da geçer gider öylece hayatımın tam ortasından bi yerden...
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

sevgili günlük insanları kırmaktan nefret ediyorum... ama ben de hatalıyım ve sorumsuzun tekiyim... sucluluk duygusu duyuyordum, sucluluk duygusu duydurdugum icin :cry: ama simdi hersey yolunda :) iyiki sevdiklerim yanimda :)
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Hastayım uzgun: kan aldırmaktan bıktım ama acı çekmekde insanı rahatlatıyormuş bazen.
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

sevgili günlük,bugün canım odamdan dışarı çıkmak istemiyor...umutlarım bitkisel hayata girdi.
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

SEVGİLİ GÜNLÜK
bugün yine ev kızı moduma girip annem ve komşu teyzelere yardım ettim.ne mi yaptım?50 kilo domatesin kabuklarını soyduk,küp küp özenle doğradık.niye mi?şimdi bu dometesleri yine özenle doğradığımız(ben o kısımda yoktum) biberlerle kaynatiyoruz menemen yapıyoruz ve kavanozlara doldurup hazırlıyoruz.neymiş menemen yaparken çok çabuk oluyomuş,5 dk da bitiyomuş iş! neyse bu şekilde de kendimi eğlendirmeyi komşu teyzeleri ve annemi kahkahalarla güldürmeyi başardım.giderken çok mızmızlamıştım ama iyiki gitmişim tv başında veya pc de beyin hücrelerimi ziyan etmektense dometes kesip yararlı bi iş yapmak daha iyi!
bu sırada hala acayip çok gülüyorum orta okuldayken bana DOMATES diyolardııı :) niye mi? utanınca direk kızarıyorum,yüzüm kıpkırmızı oluyo :D
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

sevgili günlük;
birazdan istanbul a gideceğim!feridun Düzağaç ın miniaturk teki konseri için gidince biletimi alacağız yarında konserdeyim Allah ın izniyle...Bir an önce yarın olsun :D
delisugar
Üye
Üye

Mesaj gönderen delisugar »

slm günlük
bu ilk yazışım belkide sondur az sonra ölmeyeceğim ne malum dğl mii :?: :wink: tmm sustum :!: günler geçmiyor yaa off 3 ay bitsinde onu görebileyim FD_Adı Sevda'da olmasa bitmiştim...neyse günlük kendine sahip çık hoşçakal...
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

çok hastayım, ayağı kalkacak gucum yok :cry:
pazar gunlerinnden de nefret ediyorun canım cok sıkılıyor, butun umitler bitti sanki :cry:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

iyi geceler günlük
bugün hayatın nasıl birşey olduğunu bir kere daha gördüm. iki yakın arkadaşımın duygularını paylaştım bana ihtiyaçları vardı yanlarındaydım. biri bugün adını bile anmak istemediğim kanser illeti yüzünden babasını kaybetti. diğeri ise yine bugün evlendi. evlenen arkadaşıma hiçbir şey söylemedik herşey yolundaymış gibi gittik onunla birlikte karşılıklı göbek attık, halay çektik. bir sürü fotoğraf çekildik bütün karelerde bir tek o gülüyordu bizde gülüyorduk ama kocaman bir hüzünle.
yarın iş çıkışı bütün arkadaşlar toplanıp cenaze evine gideceğiz halbuki iki hafta önce kızcağızın nişanına gitmiştik şimdi ne için gidiyoruz. :cry:
hayat daha neler göreceğiz bilmiyorum ama ne olur gülen yüzünü bizden eksik etme ki bizde gülmeyi unutmayalım
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hayat Böyle Bİr Şey İşte...
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

sevgili günlük...bu gün yine günlerden biriydi;idare ettiğimiz ve dostlara gülümseyerek iyi dediğimiz şu günlerden hani...ama bir farkla,bi şey anladım.attığımız her adımı neden on kez düşünen çocuklar olduğumuzu...çevremde neden böyle insanlar var hep?yaralı çocuklar:hayata 0-1 ve deplasmanda başlayanlar...ama onlar mücadele içindeler,belki sonuca ulaşacak belki ulaşmayacak...ne önemi var?mücadelenin kendisi var ya!zaten yaşarken o mücadele içinde amacı unutuluyor ya mücadelenin...
Ve bi tane daha;anladım ki arkadaşlarımız çoğunlukla bize benziyor.ya da benzetiyoruz sonunda kendimizi onlara//benziyoruz kendilerine...güzel oluyor be günlük!!! ;)

sevgili günlük...sevgili...sev...se...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

sevgili günlük bugün gece müdürü hasta yerine ben çalışıcam daha sonra dertleşiriz ortalık bi sakinleşsinde olurmu :wink:
katya
Üye
Üye

Mesaj gönderen katya »

sevgili günlük;
bugün ilk defa büyük ümitlerle ve heyecanla girdigim ve 2. sınıfına başldıgım bölümümden sogudugumu hissettim.Acaba tekrar ÖSS ye girsemmi sorusu aklımdan biçok kez gecti bugün...beni bu denli bölümden sogutan derslerdi..tek kelime bişi anlamadım sadece yazdım.Hoca söyledi,ben yazdım;hoca yazdı tahtaya ben deftere geçirdim ama tek kelime bi mantık anlamadım derslerden...sevgili,pek muhterem hocamız daha bismillah ilk hafta,ilk dersten dersi sonuna dek işledi.İfrit oldum ifrit!!
İşim var bunlarla bi de üstüne üstlük ünv. seçimlik ders sardım başıma hadi bakalım hayırlısı..korkuyorum günlük..benm için dua et..çoook çalışmam gerek günlük çoooooook:(((