Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SEVGİLİ GÜNLÜK

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

sevgili günlük birazdan hastaneye gidicem oraya her gidişimde tanrının neden bu kadar çok acıya izin verdiğini sorup dururum kendime ve doktorlara olan saygım bir kat daha artar gönlümde umarım fazla uzun sürmez işim bana şans dile
fetheden
Üye
Üye
İsim: fatih

Mesaj gönderen fetheden »

bugün ilk defa ölmek istedim :cry: :?: :!:
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

sevgili pek sevgili günlük;bir ukalanın en nefret ettiği şeylerden biri başka bir ukalayla uğraşmakmış...ehh bunu da öğrendik :idea: eyvallah...

...take a look at my face
there's no price i won't pay
to say words to u...............
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

sevgili günlük...sabah saatin 10 olmasını bekledim heyecanla,öss mağduru arkadaşlarımın sonucuna baktık hep beraber netten...çok şükür kazanmışlar.artık moral senfonisi,öss derdi bitti...şimdi kayıt derdine düştük...bi heyecan bi heyecan :) onlardan daha çok heyecanlandım...bizim okullar da başlayacak,ama hiç gidesim yok günlük yaa...nolucak benim bu halim?............
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

uzun zamandır evde gelmesini sıkıntıyla beklediğim şey yarın oluyor nihayet...yeni başlangıcım için ilk adımım ve ben korkuyorum..atacağım adım gerekenden küçük olursa nolur diye..benden hayattan kopmamı istedikleri bir yıl yaşayacağım...kısacık hayatta benden 1 sene çalınacak ve yapabileceğim hiçbir şey yok...öss nasıl bir beladır böyle ya...hele üniversiteye girmiş arkadaşlarınız varken ve sizinde onlara katılmanız gerekirken....bende çok istiyorum ama o kadar büyük bi yük oldu ki bu artık...aile bireylerinin umutla bakan gözleri..o pırıltının sönmesine neden olmak istemiyorum...lütfen bana çalışmak için azim dile...kendime ve onlara ihanet etmek istemiyorum...
LaWiN
Üye
Üye
İsim: BURCU

Mesaj gönderen LaWiN »

sevgili günlük
bu günlerde hayattan istifa etmek istiyorum.ruhumu dizginlemeye hiç olmadığım kadar ihtiyacım var.......
bu kadar kalabalığın içinde yalnız olmak çok acı bir tecrübeymiş.beynimin uyuşmalarını durdurmam lazım ve tek başıma beceremiyorum umarım piskopat olmadan kurtulurum.....
HAYAT DEFFFFFFFFFFOOOOOOOOL ÇEKİL BAŞIMDAN.....
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

sevgili günlük evde yemek yemekten nefret ediyorum çünkü mutfak bulaşık doluyor ev arkadaşlarım biraz embesil bulaşık yıkamıyolar bulaşık yıkamama eylemim bir aya yaklaştı yakında komşular koku yüzünden eve gelebilir ve ben yıkamadan yada bi temizlik şirketiyle anşalmadan o bılaşıklar temizlenmez sevgili günlük bulaşııııııııııııkkkkkkkkkk
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

sevgili bugün;
dün ve ondan önceki gün harikaydı..
biliyorum sen onlar kadar iyi olamayacaksın ama en azından yarınlara söyle..
tam beceremeseler de o günlere benzemeye çalışsınlar :idea:
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

güzeldi..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

kötü. son bi hafta kötüüüü :(
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ben yaskamanın lafına güzeldi dedim...hayatı soruyorsanız,günlerin nasıl geçtiğini hakikaten bilmiyorum...bir gün seviniyor insan bir gün üzülüyor.dayanmayı bilene..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

"hem öldürürsün, hem hayata bağlarsın" demiş ya fd :roll: beni bağlayan da "o" işte
~
ansızın gelecek gibisin..
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

Çok su verilince ölür ya çiçekler çok ağlarım çürür gözlerim gidersen eğer........

BURALARDAN GİTME! :cry:

Hayat öyle hızlı geçiyor ki yetişemiyorum... Sevdiklerimin kıymetini bilemeden onlara doyamadan beni terkedip gidiyorlar... :cry:
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

neden hep ulaşılamaz olanı arzularız belkide sahip olursak büyüsü bozulacak mı :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Yaşamak bir mesai gibi, Maaşı az patronu çok bir iş ...
Demiş Feridun Abi Başka Söze Ne Hacet ... :roll:
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...