Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Tiyatro

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Re: Tiyatro

Mesaj gönderen scalon »

istanbul devlet tiyatrosu oyunu "kaktüs çiçeği" çok keyifli bir komedi..
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Tiyatro izlemeyi çok severim.Ama bizim buralara çok sık gelmiyor!!! :x
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

ankara da yapılabilecek en güzel aktivitedir tiyatroya gitmek!
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

Tiyatro mu? Hayatta daha keyifli çok az şey var! Ama ben Ankara'da değilim! :? Yine de bu başlığa yazdım. Okulda tiyatro oyunları ile uğraşıyorum karınca kararınca :lol: tabii şimdilik. İleride bazı hedeflerim var tabi. :lol: İstanbul Atatürk Kültür Merkezi güzel oyunları sergiliyor. Aziz Nesin sahnesinde eski bir oyun var şimdi; "Ben Ruhi bey nasılım" diye. Bir edebiyat uyarlaması. Çok güzel. Bir de "Kır" var Akm oda tiyatrosunda ve çok merak ediyorum bu oyunu, daha gitmedim ve bir kaç yıllık bir oyun :lol:
uyumsuzfani
Üye
Üye
İsim: deniz

Mesaj gönderen uyumsuzfani »

tiyatro diyince genelde lüks bişiymiş gibi geliyor kulağa fakat sinema biletlerinden daha uygun fiyatları özellikle adanda olanlar için söylüyorum tiyatro biletlerimiz 4 ile 6 ytl arasında değişiyor... emin olinki tiyatroda çok güzel vakit geçireceksiniz...en son ilgilendiğim oyunsa.. “Aziz Nesin’in yazdığı, Tufan Şimşek Can’ın yönettiği ‘Memleket Misin Nesin’ oyunu oldu oyunun 3 ay süren provaları ardından harika bir oyun sergilendi..Her Köy Bir Sahnedir” kapsamında köy gezileriyle köydeki halkada sunuldu..son 1,5 aydır pek oyuna gidemiyorum vize ve final dönemi olduğu için fakat okuduğum bölüm itibariyle heran tiyatronun içindeyim fakat buna rağmen biletimi alıp salona geçip oyunun başlamasını beklemek benim için ayrı zevk..tiyatro bir aşk
melankoligulu
Üye
Üye
İsim: aslıhan

Mesaj gönderen melankoligulu »

Devlet tiyatrosunda kral dairesi diye bir oyun var.. Şiddetle tavsiye edilir.