Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yalan...!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

hepimiz yalanı kötü bişi olduğunu biliyor ve kabul ediyoruz!zaten işin komik tarafı da burda ya,böyle old. düşüne düşüne yalan söylemeye devam ediyoruz!ufak veya kuyruklu orsını bilmem ama hepimizin hayatında yalan var.... :!:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

kesinlikle
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Orası öyle...
darkfriairs

Mesaj gönderen darkfriairs »

Yalan olmadan yaşamayız, o kadar cesur kaç kişi var?
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

aslında başkasını kandırdığını zanneder fakat hep kendini kandırır. ata sözüde var yalancının mumu yatsıya kadar yanar diye.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

Bazen tatlı yalanlar söylenir fakat başkasını incitmeden yapılmalıdır.en doğru yalanda budur.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Abi Günümüzde o kadar az tatlı yalan söyleniyorki bir kaç yıl sonra belki tatlı yalan söyleyen kimse kalmayacak :evil:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

Benim korktuğumda buzaten insanların paraya herşeyi değiştinin göstergesidir.
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

eğer o anlığına kendime söyleyecek ufak bir yalanla karamsar düşüncelerden kurtulacağımı düşünüyorsam yani kendimi en kötü hissettiğim anda kendi kendime i"hayat ne güzel" derim ama sonra gerçekler kendini birer birer gösterirler bana bu yalanlar da işe yaramaz avunmak için :D
nova

Mesaj gönderen nova »

insanlara güvenimi yitireli çok oldu..
her yeni yaşanan ispatlıyor gibi..
yazık!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
KOŞARIM BEN BENSİZLİGE............................
ÖLÜMLER ÇIPLAK GELİR......................
DiLoS
Üye
Üye

Mesaj gönderen DiLoS »

sölediğim yada hatırladığm tek yalan onu sevmediğimi söylediğimdeydi aslında oda biliyodu onu ne kadar sevdiğimi bende! ama bi an belki sinirle belki haksızlığa karşı duyduğum nefretle ama bi şekilde söledim sonra utandm kendimdn (çünkü o deil bn bile inanmdm) yalan sölemeyi bile beceremedim diye!
misk

Mesaj gönderen misk »

mutlu olmak için bazen kendimizede yalan söyleme geregi duyuyoruz..mutluluk benim için herşeyden önce ama yalan bişeyleri daha çok karıştırmaktan başka bi işe yaramıyo ondan yalan söylememeyi tercih ediyorum..böyle güzel..en dogrusu!!
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

yalanı hiç sevmem, ne amaçla olursa olsun söylemeyi ve bana söylenilmesini uygun görmem. hayat kurtaracaksa bile...
ben yalan söyleyemem zaten, beceremem.
iyi bir oyuncu değilim.
buket

Mesaj gönderen buket »

en çok kullandığım yalan yeni tanıştığım birinin bana "ne o sıkıldınmı" dediği anda "yoo nie sıkılayım iiym ben" die verdiğim cvp tır. ama napimm yaa kalkıpta evt baydın beni ööö fln oldum diemem yaa arif olan ztn anlar :D ( neyse beyaz yalan bunlar beyazz :wink: )

başkada yalan söylemem ( bak hala yalan konuşuyorum :) tmm sustum )
Filinta

Mesaj gönderen Filinta »

yalan sölemeyi sevmem yanlız bazen öle anlar gelirki baskasını kalbini kır maktansa yalan sölemeyi tercih etmeniz gereke bilir kücük beyaz yalan lar yalan sölemiyorum diyen yalan söler cünkü isteseniz de istemeseniz de sölemiş tir siniz !!!