Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Yaşamak Ne Acaba?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Ben yaşıyorum ki kerem :lol:
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

bomba haber GILMaN yasiyormus arkadas lar simdiye kadar sezzsiz olan GILMaN yasiyormus :shock: :shock: :shock:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

istersen seni de yaşatabilirim :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ömür dediğin şey hayata sunulmuş bir armağandır ve hayat dediğin şey sunulmuş bir armağandır insana...!
En son Misafir tarafından Cumartesi, Ağustos 14, 2004 19:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

güsel bir açıklama scream. :wink:
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Scream nasıl ki doğru konuştun :P
stormy_port

Mesaj gönderen stormy_port »

Yaşamak çok kısa bir süreç bence. Kirpiğimizin açılıp kapanması kadar kısa...Nefes alıp vermektir yaşamak gerisi yalan!!!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Aslı,hayalden ayırmak olayı da yaşam.Biçimsiz bir kurgu.Anlaşılamaz.
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

:cry: Beyler tamam ya cok feci konustunuz agliyacam simdi :( :cry:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

başkalarını mutlu etmek için yaşayanlar kendi mutluluğundan yoksun yaşarlar belli bir sınırda olduğu sürece kendini mutlu etmek için yaşayanlar ise çevrelerinide mutlu edereler.. .! :roll:
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Scream

Kod: Tümünü seç

"İşte seni bu yüzden seviyorum..."
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

eyvallah ama ben gerçekleri söylüyorum şimdi seviyorsum ama sonra kovma hemi :P bu arada bir insana belki size göre hiç bir şey ama ufacık bir hadiye yada bir iyilik o insanı ne kadar mutlu eder biliyormusunuz başka birinin mutlu olması bizimde yaşantımza renk katar unutmayın... :!:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Kılman sen bu kadar derin konulara girme kaldırmazsın bu konuları :twisted:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

lütfen konu dışına çıkılmasın
serseri

Mesaj gönderen serseri »

:evil: :evil: :evil: :evil: