Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

2. SİNEMA DENEYİMİ...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

unforgiven666 yazdı:ewt arkadaslar sız ıkıncı bı deneyım dıorsunuz ama su 11.45 fılmını nerden bulcam ben ya cd cılere gıdıom onalr bıle bılmıor bole bı fılm ya :D bana bu konuda yardımcı olsanız ;)
https://forum.lavinya.net/about2149.html
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

lavinia ya katılıyorum.deli klibi her şeyi gösteriyor. gece 11.45 i izleyemedim ama ikincisi olursa mutlaka
ukoguz
Yeni Üye
Yeni Üye

sinema

Mesaj gönderen ukoguz »

dream tv de teklif gelirse uygun olursa oynarım demişti arkadaslar ben gördüm
ambulanssesi5
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ambulanssesi5 »

arkadaşlar dream tv'de bende izledim.orada türk sinemasının bana ihtiyacı olduğunu sanmıyorum dedi.belki müziklerini benim yaptığım bir proje olabilir dedi.olabilir ama,ki sevinirim çünkü tatmin olduğum bi adam izlemiştim,pek de olasılık vermiyorum ben..
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

Bozcaada yazdı:
sheriff yazdı:
Bozcaada yazdı:Bence çok neşeli ve komik bir adamı oynamalı... :idea:
sence ona yakışır mı
Farklı bir tarafını göstermiş olur diye düşünmüştüm... :wink:

haklısın aslında bu aralar da zaten bunu yapmak istemiyor mu?
Tugce
Üye
Üye

Mesaj gönderen Tugce »

Bu kadar mutevazı bır adam..Ne yapsa yakısır..O yaptığı işi bedenine değil ruhuna uyduruyor çünkü..ruhu ve düşünceleri bu kadar mükemmel bir insana ne versenz az..

İyi her zaman ve her yerde iyidir..:)Umarım bir kez daha beyazperdede karşımızda olur..Hem belki filmlerini beğenen (veya şarkılarnı svp aynı dli knuştugnu bilmediği bizlerle) insanlrla aynı dli knuştugunu farkeder=)
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

ruhuyla yağtıkça işini başarılı oluyor...umarım bu başarıya da tanık oluruz...
Tugce
Üye
Üye

Mesaj gönderen Tugce »

Benim hiç şüphem yok!
Elbette ki yaptıklarını gözü kapalı başarılı diye nitelendiren biri değilim ama, bunca zaman yaptığı her şeyi kendine yakıştırmayı bilmiş bir insan var karşımızda..
Kendisine emanet ettiğimiz yalnızlığımızı yoğurdu ve uçsuz bucaksız başarılara imza attı bence..
Çizgisinden hiç ayrılmayan yetenekli insana!
Seni SEviyoruz Feridun Düzağaç!
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Re: 2. SİNEMA DENEYİMİ...

Mesaj gönderen scalon »

arkadaşlar Feridun Düzağaç'ın Konuk sanatçı olaral katıldığı ve aynı zamanda 2. sinema deneyimi olan "2 süper film birden" 27 MAYIS Pazar günü saat: 22.00'da Kanal D'de imiş... ilgilenenlere duyurulur :)
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

kanal d de yayınlanan filmi izlediniz mi bilmiyorum ama tam kendini oynamış:) fazla uzun sürmeyen sahneler de görmüş olsak da feridun düzağaç'ı... oturmuş arkadaşlarıyla barda içiyorlar ve feridun arkadaşlarına göre daha iyi niyetli bir insan :)
samyeli
Üye
Üye
İsim: aslı

Mesaj gönderen samyeli »

evet uzun süren sahnelerde fazla görünmüyor.Başka arkdaşları bilmem ama bence rolünü güzel oynamış. :D
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

ikinci sinema deneyimi "iki süper film birden "adlı filmde küçücük bir rol arkadaşlar,filmin kendisini beğendim hatta gece 11:45 ile aynı gün izledim peşpeşe;
gece 11 :45 i nereden bulacağını soranlar için,ben Tansaş'ın film reyonundan aldım,reklam yapmış oldum ama sadece orda gördüm bu filmi hala vardı dün falan..
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

kötüleyerek söylememiyorum ama biraz psikopat bi rol olsa olmazmı.yani ne bilim gece 11.45 teki tipiyle,biraz daha farklı bi rol birleşse.bilmemki.hani böyle hayatın savurduğu bi adam en sonunda tuhaf şeyler yapan bi kişii..bence iyi olur.benim fikrim yani...
safir
Üye
Üye
İsim: zeynep

Mesaj gönderen safir »

sabırla bekliyorum...yakışırr..