Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

2. SİNEMA DENEYİMİ...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
odysseia

2. SİNEMA DENEYİMİ...

Mesaj gönderen odysseia »

ya ben görmedim ama arkadaşım geçenlerde bi röpörtajını izlemiş ve feridun abi 2.bir sinema filmi çalışmaları içerisinde olduğunu ya da olabileceğini söylemiş..ben röpörtajlarında hiç böyle bişeyle karşılaşmadım,öyle olsa içimizden biri kesin bilirdi ama arkadaşım da öle dedi valla..benden sölemesi :wink:
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

ben ritimde izlediğimde ilk ve son deneyimim demişti gece 11.45 için doğru hatırlıyorum değil mi?..ama inşallah olur bir film daha ilkini izleyemedim :( belki onu izlerim.
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

inşallah 2.bir deneyim yaşanır...
ama tüm türkiye de vizyona giren bir film olur umarım!%90 ımız izleyememişti gece 11:45 i çünkü :roll:
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

ikinci filmi olur umarım. ama ben de 11:45 filminden sonraki bir röpörtajında sinamanın zehrini aldım ,ama ne kadar başarılı oldum bilemem demişti. bence iyi bir projede olabilir , bakalım bekleyip görücez.
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

ya olur inşallah zaten birinci filmi izleyemedim.en azından bunu izleyelim değil mi?
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

ilkini kaçırdık ama bir ikinci film olursa asla kaçırmayız.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bence çok neşeli ve komik bir adamı oynamalı... :idea:
sheriff
Üye
Üye

Mesaj gönderen sheriff »

Bozcaada yazdı:Bence çok neşeli ve komik bir adamı oynamalı... :idea:
sence ona yakışır mı
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

içinden gelerek işini yapıyor.kesinlikle yakışırdı...
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

bende birinci filmi izleyemedim ama feridunun oyunculugu hakkında yorum yapılmak isteniyosa deli klibi izlenmeli.o aynada kendini görüş sahnesi kesinlikle çok iyiii.ve dolayısıyla klibin tamamında da çok iyi.bence her rolün altından kalkabilir. ikinci bir film olmalı. :wink:
sheriff
Üye
Üye

Mesaj gönderen sheriff »

lavinia yazdı:bende birinci filmi izleyemedim ama feridunun oyunculugu hakkında yorum yapılmak isteniyosa deli klibi izlenmeli.o aynada kendini görüş sahnesi kesinlikle çok iyiii.ve dolayısıyla klibin tamamında da çok iyi.bence her rolün altından kalkabilir. ikinci bir film olmalı. :wink:
evet ben de orasını çok beğenmiştim klibin.

bir de ben ona yakışır mı derken onu hep kalbi kırık şarkılarıyla tanıdık. Feridun abiyi neşeli bir rolde pek tahayyül edemiyorum. o yüzden yani. yoksa işinin en iyisini yaptığı su götürmez bir gerçek
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

sheriff yazdı:
Bozcaada yazdı:Bence çok neşeli ve komik bir adamı oynamalı... :idea:
sence ona yakışır mı
Farklı bir tarafını göstermiş olur diye düşünmüştüm... :wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

bence kendini oynamalı... yani muziksel kişiliği olabilir mesela...
düslerimbiterken

Mesaj gönderen düslerimbiterken »

sana katılıorum müzikçi ve şairsel kişiliği ön planda olan filimde oynasa keşke...
unforgiven666
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen unforgiven666 »

ewt arkadaslar sız ıkıncı bı deneyım dıorsunuz ama su 11.45 fılmını nerden bulcam ben ya cd cılere gıdıom onalr bıle bılmıor bole bı fılm ya :D bana bu konuda yardımcı olsanız ;)