Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

26 Ocak 2007 Cuma - Beyoğlu Balans konseri hakkında

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
yaskaman

Re: 26 Ocak 2007 Cuma - Beyoğlu Balans konseri hakkında

Mesaj gönderen yaskaman »

ortayaşlıçift ve başak ile birlikte 15-20 vardık..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

peki :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Süper bir geceydi,çok keyifliydi. Bir aile olarak orada bulunmamız bambaşkaydı. Bir yanım hep eksik kalırdı FD konserlerinde ama bu konser kalbimle,bedenimle,ruhumla oradaydım... Bağıra bağıra yaşaya yaşaya söyledik şarkıları...
Ben bir ara kalbimiz dayanmayacak sandım...
En hasta dinleyiciler bizmişiz... Bizimle gurur duyuyormuş Feridun Abi...

Hayatımda izlediğim en güzel FD konseriydi. Beyaz,Unut Beni,Sor,Düşlerime Kal geceyi daha bir anlamlandırdı sanki...

Dün akşam orkestra da bambaşkaydı. Çok sağlam çaldılar.
Taner abiden gözlerimi ayıramadım sololarda...

En son Ata "Sözlerimi Geri Alamam" ı söyledi....

Tek kelimeyle harikaydı. Teşekkür ederiz,iyi ki varsınız dostlar...

İyi ki en hasta dinleyiciler biziz Feridun Abi... :P :wink: Kendimle gurur duyuyorum.... :P :lol:
nidilat
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen nidilat »

her ne kadar sizlerle buluşamasam da.. ben de ordaydım ve çooooooooooooook eğlendim! saat 12 ye kadar beklememize değdi diye düşünüyorum :) konser bitiminde... belki bi ihtimal diye elimi uzatmıştım fd'ye.. bu tarz şeylerden hoşlanmadığını biliyorum ama.. yine de engel olamadım kendime .. sağolsun geri çevirmedi elimi :D çok mutlu oldum! tarif edilir bir duygu değil...
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

yanımıza gelebilseydin keşke bizi fark ettin mi nidilat
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

: 26 Ocak 2007 Cuma - Beyoğlu Balans konseri hakkında

Mesaj gönderen Basak »

3 şubat yeni melekten beri izlediğim en iyi fd performansıydı. sanırım seyirci kitlesiyle ilgili. yeni tanıştığım arkadaşlar tekrar merhaba.
yaskaman

evet başak da grubumuzu hemen fark edip aramıza katıldı arkadaşlarıyla ve biz daha da kalabalık olduk daha konser başlamadan. ve o üst kattaki görevliler o yüzden süperdiniz dediler :lol: herkes çok eğlendi..
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

Evet konserin heyecanını ve mutluluğunu biraz üzerimden atmışken bende bişeyler yazayım :D gerçekten çok güzel bir geceydi çok keyifli geçti.Başlaması için biraz beklemiş olsakta hiç sorun değildi,onu çok keyifli ve samimi gördüm mimikleri,espirileri süperdi.Beni bir kez daha hayran bıraktı kendine.Güneş gözlüklerini takmadığı ve o güzel gözlerini görebilmemizi sağladığı için teşekkürler.Şarkıların tamamına eşlik ettim ama biraz abartmışım sanırım sesim birazcık kısılmış :) unut beni şarkısında çok fazla bağırdım çünkü çok sevdiğim bir şarkı.Fotoğrafını çekmek istiyordum ama bir sorun nedeniyle getiremedim makinayı :( tek üzüldüğüm konu budur geceyle ilgili.Orkestranın performansıda çok iyiydi.
Ayrıca orda tabii ki lavinyadan arkadaşlarlada tanıştım ama sadece 3 kişiyle orda onlarla aynı havayı solumak güzeldi.Tanıştığıma memnun oldum arkadaşlar :) Ben ön taraftaydım o yüzden konuşma fırsatı pek bulamadık neyse daha fazla uzatmayayım yazılacak çok şey var ama buraya sığdıramam heralde..
En son yagmurlar tarafından Cumartesi, Ocak 27, 2007 21:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
yaskaman

bu arada fotoğraf eklenirse lütfen haber verilsin arkadaşlar..
murataltun
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen murataltun »

gerçekten çok güzel geçti konser 12 ye kadar beklememize deydi ilk başta 4 saat sürecek dedi konser bayağ sevinmiştik ama 2 saat oldu:)
zaman çok çabuk geçti sabaha kadar dinlemek isterdim doğrusu ya soylecek çok daha güzel parçaları vardı ama soyleyemedi bu yuzden biraz kırgınım...he birde birdaha balans a konsere falan gitmem ses düzeni çok bozuk gitar ve klavyenin tadını alamadım sesler resmen birbirine girdi ya neyse....feridunun orda olması tüm olumsuzlukları kaybetti..bu arada sizlerdede tanışamadık orada birdaha ki sefere umarım...
esradeg
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: esra

Mesaj gönderen esradeg »

ben de dün gece oradaydım çok güzeldi lavinya net grubunu farkettim ama yanınıza gelemedim çünkü hepinizbirbirinizi tanıyordunuz (utandıımmm :oops: ) şimdi de piişman oldum keşke gelseydimm :(

amaaaa ben böyle güzel bir performans görmedim , inanılmaz eğlendim, çok güzeldi, bir de üzüldüm "buralar soğuk'u" söylemedi. yani en azından ben çıkana kadar duymadım 02,15 de çıktım çünkü. umarım en yakın zamanda bir konser daha olur ve ben bu sefer utanmam sizinle beraber izlerim:):):)
yaskaman

bazılarımız birbirini ilk kez görüyordu. mesela ben herkesi herkes beni ilk kez gördü. keşke gelseydin, zorluk çekmezdin eminim..
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

albüm haline getirilen 28 mayıs konserinden sonra dinlediğim en harika feridun düzağaç konseriydi... sor, düşlerime kal, unut beni konserin süprizleriydi... beyaz da, her konserinde söylemediği şarkılarındandır feridun düzağaç'ın... 12'ye kadar beklemenin ve önde boş yer varmışçasına sürekli daha öne gitmeye çalışan kişilerin yarattığı gereksiz sıkışıklık durumunun dışında harika bir geceydi... önceden tanıdığım ve yeni tanıştığım tüm lavinyacılara teşekkür ediyorum bu güzel geceye eşlik ettikleri için... bundan sonraki her konserde aynı tabloyu çizebilmek ümidi ile... ;)

ben fotoğraf çektim, netlik açısından pek iyi değiller ama idare edersiniz siz :) fakat fotoğraf makinası bigmerLin'de (zafer). evine gidince ya o ekler siteye ya da bana yolladığı zaman ben eklerim. bu yüzden birazcık beklemek gerekicek... :oops:
esradeg
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: esra

Mesaj gönderen esradeg »

ben burada hep herkes birbirinin adını bildiği için daha önce tanışmışsınızdır diye düşünmüştüm, çok üzüldüm. ama izledim sizi coşuyordunuz çiçekler havada :) çok eğleniyordunuz.
birdahakine beni de alır mısınız aranızaa :oops: şaka şaka almasanız da gelirim ben :)
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

esradeg yazdı:ben de dün gece oradaydım çok güzeldi lavinya net grubunu farkettim ama yanınıza gelemedim çünkü hepinizbirbirinizi tanıyordunuz (utandıımmm :oops: ) şimdi de piişman oldum keşke gelseydimm :(

amaaaa ben böyle güzel bir performans görmedim , inanılmaz eğlendim, çok güzeldi, bir de üzüldüm "buralar soğuk'u" söylemedi. yani en azından ben çıkana kadar duymadım 02,15 de çıktım çünkü. umarım en yakın zamanda bir konser daha olur ve ben bu sefer utanmam sizinle beraber izlerim:):):)

keşke gelseydin yanımıza ben de kimseyi tanımıyordum fakat tanıştık ve kaynaştık :) neyse artık bir dahaki sefere utanmazsın :wink: