Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

29 EYLÜL..

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Bu rutbe olayını burda konusmayasak nasil olur acaba...konu dagılıyor...
papatya
Üye
Üye
İsim: derya

Mesaj gönderen papatya »

evet haklısınız kusura bakmayın işte insan bazen böyle konu dışına çıkabiliyor
papatya
Üye
Üye

Mesaj gönderen papatya »

ayy kusura bakmayın tekrar konu dışına çıkmış olucam belki ama,teğmen falan olmuşum sağolun 1 yıldızım var artık, :lol: o yıldızları sıraya koyup feridun düzağaca giden bi yol yapabilseydim keşke :cry:
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

istanbuldaki arkadaşlar filme beraber gidelim dedim kimseden konuyla alakalı bir fikir gelmedi tekrar yazmak zorunda kaldım...
papatya
Üye
Üye

Mesaj gönderen papatya »

istanbuldaki arkadaşlar filme beraber gidelim dedim kimseden konuyla alakalı bir fikir gelmedi tekrar yazmak zorunda kaldım...

sen denizlidensin sanırım bende denizlide okuyorum istanbulda değil ama galiba denizlide izlemeye fırsatım olucak.burda işten güçten fırsat olmuyo :cry:
En son papatya tarafından Perşembe, Eylül 14, 2006 17:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Ya aslında şu filme beraber gitme olayı süper olurdu ama ben de Eskişehire gidicem ayın '0sinde.orda izliycem artık inş. ordada aynı tarihte gösterime girer bazı filmler oraya geç gelio işte hatta bazıları gelmioo bilee.Eskişehirde ki ööörencileri düşünen yok mu???
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

ben fd'yi göremedim ama :(
11.45'te olduğu gibi sürekli göremices galiba onu..nese haftaya görüces :)
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

izleyen oldu mu filmi??
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

eveeettt :)

izledimm.. çok da memnun ayrıldım filmden.. konu itibari ile ilgimi çekti.. bence akıcı bir film..

feridun bey, "adamız'ın hiko dayısı" (emrah iyi bilir ;) )ve "istavrit hakan bey" ile çok iyi bir performans sergilemiş bence.. feridun bey kendisi gibiydi..

ayrıca "hakan altun" da sanatçı olan hakan altun değilmiş! :lol: bunu da burada açıklığa kavuşturayım.. feridun bey'in arkadaşı olan "hakan bey"in soyadı da altun'muş! :lol: bende bu film vasıtası ile öğrenmiş oldumm... hepinize iyi seyirler dilerim.. umarım benim kadar keyif alırsınız...
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

filme giden arkadaşlar , nasıl feridunun sahnesi çok mu az mı. değermi yani gitmemize ?selamlar
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

yaa of yaa o kadar gittim sinemaya gelmemiş...bende biletin parasıyla köprüden önce son çıkış ı aldım.ee,o kadar gitmişim boş dönmeyeyim dedim... :D
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

bu gece 1 de yola çıkıyorum.
Bekle beni istanbuL....
Ben de filmi gelince izlerim artık.
Ama ablacım beğendiyse sorun yok. hakan abi de ben şöhret oldum diyodu gülüşmüştük en son. İstanbul da görüşürüz artık :wink:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

filme giden arkadaşlar , nasıl feridunun sahnesi çok mu az mı. değermi yani gitmemize ?selamlar
feridun beyin sahnesi.. hmm.. tahminen 5-10 dakikalık birşey.. valla değip değmeyeceği senin kendi zevk ve tercihlerinle alakalı.. bence benim gitmeme değdi... ama seni bilemem..
bu gece 1 de yola çıkıyorum.
Bekle beni istanbuL....
Ben de filmi gelince izlerim artık.
Ama ablacım beğendiyse sorun yok. hakan abi de ben şöhret oldum diyodu gülüşmüştük en son. İstanbul da görüşürüz artık ;)
sağol canım benim :) hadi gel bakalım, burda seni bkleyenler var ;)
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

5-10 dk da çok azmış ya... :shock:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

filmi bekliyorum...