Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

7 Mart yuxexes F.D.

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Re: 7 Mart yuxexes F.D.

Mesaj gönderen Bozcaada »

Kaldık vaLLahi böyle...

Gidemedik de stüdyoya.Millet de yurtta maç izliyo...

Hayat... :cry:
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

çok güzel bir programdı , kaliteli bir program 'sağanak' adlı program gibi olmadığı belli olan kaliteli bir program oldu yani... :) feridun düzağaç ta çok rahattı bu programda gözlemleyebildiğim kadaıyla ... mail gönderdim program esnasında okunmadı ama mail de okunmasını istediğim parça (aşk çok uzak) okundu -ki bu beni çok mutlu etti , üstüme alındım ... taner abi rahatsızmış üzüldüm ... herşey çok güzeldi bu gece... iyi geceler lavinya.net...
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

ne de hoştu ya... gözlerimi alamadım birazcık beyazı mı çıkmış feridun abimin ne?? olsun her hali güzell.. :)
bora
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen bora »

dolu dolu, müthis bir program oldu bence.
üstelik bu program ile Feridun Düzagac'in gercekten 'neseli biri' oldugunu da anlamis olduk. (en azindan ben anladim)
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

şimdi geldim.

koca siteden sadece ben vardım lavinya.net i temsilen
programda görmüşsünüzdür Cansu Hanım vardı bişey oluyor lavinyanet sen gel sen git odur budur ama adım lavinyanet idi. :D

tam 1 saat akm önünde bekledik güç bela gelebildi servis,öncesinde de şuradan bi arkadaşa iki çift lafım var.Arayacağım dedim aradım olmadı
üstüne msj attım sonrasında da aradım ama açmadı...

neyse lafı alan aldı :lol: efendim ben msjları görüp iptaloldu gibi bir durumla karşılaşınca hemen dream tv ye ulaştım bana taksimden servis kalkacağını söyledirler.orada bekleyen 3 arkadaş daha vardı sonradan 2 kişi daha da geldi ama siteden değillerdi dediğim gibi 1 saatlik bekleme sonucu arkadaşların sürekli Cansu hanım ı aramasıyla artık servis gelmişti.

neyse vardık bekliyoruz Güven abi geldi.kendisi beni tanıdı (trendy showda tanışmıştık)biraz konuştuk baktım arkadan Feridun Abi geliyor ıslık çalaçala..
sonra grup elemanları
neyse yayın başladı.biz izliyoruz ayaklarımız ve belimiz ağrıyo :)
aralarda grup elemanları şakalaşıyo gülüp eğleniyor
kısaca çok güzeldi.
serviste Taner Abiyle biraz konuştum.programda bahsettiği gibi fuar sonrasında sitesine yenilemelerde bulunacakmış.eğitim videoları şarkıların tabları gibi şeyler.
keşke başka arkadaşlar da ben gibi işin arkasını arayıp üsteleselerdi...
Taner Abi den MİNİATÜRK konserinde pena istemiştim serviste gelirken aldım borcumu kapatayım dedi sağolsun penasını verdi (teşekkürler..)
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

mehmet ya keşke gelebilseydim ben de.o laflar bana heralde.ama senle konuştuktan sonra hemen uyuyakalmışım.okul için saat 6 da kalkmam gerekiyor.o yüzden kafamı yastığa koymadan uyumuşum=) çok özür dilerim.keşke ben de gelebilseydim.ama tekralarını izleyeceğim.neyse acısını 17 martta çıkarırız=)
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

Gerçekten güzel bir programdı.Bir devam filmi siyah beyaz türkçe dublaj albümünün en sevdiğim şarkılarını seslendirdi.Sohpette iyiydi fakat sanki biraz daha farklı konulardan konuşulabilirdi :roll: Bilmiyorum bu benim fikrim tabii.Ayrıca söylemeden geçemiycem Feridun çok şıktı :)
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Güzel bir programdı fakat albüm'den beklenildiği kadar pek çıkış göremedim dediği için üzüldüm :( açıkçası bir albüm daha alasımız geldi canımla, şarkılar ve performans güzeldi ve tek tek tüm orkestraya söz hakkı verilmesi gerçektende çok harika bir jest oldu.Stüdyo'da olabilmeyi çok isterdim ama uzağım çok olmadı :(
Hazan'a; canım arkadaşım bu aralar ağrılar bende de var kollarım tutmuyor ama inanıyorum ki 17 Mart'a kadar iyi olacağız :wink:
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

yayında kaç yerde göründüm dikkat eden varmı ? kırmızı sakallı olan bendim :D
bi ara önümdeki arkadaşlar konuşurken çıkmışım arada, gerisini bilmiyorum
bunu da Ankara dan Melis arkadaşımız söyledi seni gördüm diye =))
Emrah sitede de yoktun mesajı yazdığımda msnde de yoktun aklıma gelmedi değil sizler hep beraber giderdik daha bi kalabalık gösterirdik ama olmadı neyse :?
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

harika bi programdı yaaa :D çok eğlendim ben izlerken ama tabi keşke orda olsaydık...
MoRMoR
Üye
Üye
İsim: mor

Mesaj gönderen MoRMoR »

bence çok keyifli bir programdı
izlemek pek iyi geldi
ahh dedim içimden bir kez daha gelse bizim buraya gitsem dinlesem...
güzeldi
pek güzeldi...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

arkadaşlar ben de izleyemeyenlerdenim.güzel olup olmadığını yazdıktan sonra bir de neler konuşuldu onları da yazsanız rica etsem? mesela nazlı ablaya ne sordular? herkese tek tek konuşma hakkı verilmiş duyduğuma göre.oya erkaya ya ne sordular.anlatın yahu =)
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Yeldam Nazlı abla sahne'nin dışında öğretmenlik yaptığını ve bundan çok mutlu olduğunu söyledi :wink: bu kadar hatırlıyorum.
Kullanıcı avatarı
odysseia
Takımdan
Takımdan
İsim: elif

Mesaj gönderen odysseia »

ya bu yıl yine şenliklerde görebilcekmişiz feridun abiyi..acaba hangi okulllar,belli olmuş mudur,bi fikri olan var mı??
ya şenlik konserleri için,tadı bi başkadır,biz ekip olarak çok keyif alırız,ayrı bi yeri vardır gibi şeyler söyledi ya,pek bi hoşuma gitti ya :lol: