Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Acılar, Hayallerin Ancak Alazı Olabilir Sevgili!

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Acılar, Hayallerin Ancak Alazı Olabilir Sevgili!

Mesaj gönderen GULCIN »

"Ah kavaklar ah kavaklar
Bedenim üşür yüreğim sızlar

Beni hoyrat bir makasla
Ah eski bir fotoğraftan oydular
Orda kaldı yanağımın yarısı
Kendini boşlukla tamamlar
Ah omuzumda bir kesik el ki
Hala hala durmadan kanar

Ah kavaklar ah kavaklar
Acı düştü peşime

Ah kavaklar ah kavaklar
Ardımdan ıslık çalar..."

Gün boyu kaçtığım acı, gecenin bir saatinde avını yakalamış avcı misali bir şarkıyla doluveriyor odama!...

Acı bu, insafsızca davranıyor, hayallerime, umutlarıma, yüreğimde korumaya çalıştığım sevdama...

O an isyan ediyorum, hayata, sana!!!...

Sen var mıydın sevgili, yoksa seni beynimde, yüreğimde ben mi var ettim!... Hiç hissetmediğim, görmediğim bir hayal miydin sen yoksa?...

Kendimden korkuyorum bazen, inan!!!

Seni bunca sevmemin sebebi, hayallerimle aynı yerde duruyor olman olabilir mi, YEŞİL BALIM???

HAYALLERİM VE SEN!...

Sen demek, belki de hiçbir zaman çıkamayacağımız dünya turu demek bana göre; sen demek, Güney Amerika' yı tepeden tırnağa gezen iki gezgin demek; sen demek, seyir defterimdeki önsöz; sen demek, deli esen rüzgar kızla parlayan güneş oğlanın hikayesi demek, YEŞİL BALIM!!! Ben hayallerim ve senden kopamıyorum, birgün gerçek olacaklarına dair içimdeki tuhaf bir inançla...

Galapagos Adaları, İnkalar, Amazon Ormanları, Küba ve özgür iki insan yani biz...

Söyle sevgili var mı, hayallerin sınırı???...
Yollara çıkmak lazım sevgili, yolculukları göze almak!!!
Gözündeki ateşi körüklemek, içindeki eşkiyayı büyütmek zamanı!...

Yolculuklara çıkmak, yolları göze almak zamanı sevgiliii...

UNUTMA!!!

Acılar, hayallerin ancak alazı olabilir sevgili, ancak alazı!!!

Ateş benim yüreğime düşmüş, alaz neyler ki, sevgili...

Söyle neyler ki.........

Safiye Karaağaç
aaaycaaa

Re: Acılar, Hayallerin Ancak Alazı Olabilir Sevgili!

Mesaj gönderen aaaycaaa »

teşekkür ederim güzelmiş