Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

akor olayına girsek mi??? :P

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
mazonami
Üye
Üye

akor olayına girsek mi??? :P

Mesaj gönderen mazonami »

arkadaşlar ben feridun abimi çooooooooook dinliyorum ve bu aralar son albümdeki hemen hemen tüm şarkıların akorlarını çıkarmak bana şart gibi
gibi gibi.... aman neyse işte:) burada şimdi en son çıkarttığım, kendi çıkarttığım, aşk çok uzak akoru var gitarı olan ve çalmayı bilen arkadaşların çok keyif alacağını tahmin ediyorum
zaten böyle akorlar başlığı altında bir konu gibi bişey olmasını admine yazdım olabilir dedi çok yazı yazdım biraz da iş mi diyelim??
ama baktım ki akor burada bozuk çıkıyor ben de biraz beklemeye karar verdim ama sizlerin de görüşlerini almak iyi olabilir gibi gibi...:P
bliss

Mesaj gönderen bliss »

bence çok güzel olur
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Moderatörler bişey demezse yaz bence bizde faydalanalım ayrıyetten akor çıkarmak için uğraşmayalım yane :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

biraz bekleyin arkadaşlar.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.