Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ALEV ALEV ....

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
tarikbolat

ALEV ALEV ....

Mesaj gönderen tarikbolat »

Arkadaşlar bilmiyorum ama sizlerin ^^alev alev ^^
klipini izledinizmi :?:.Ben izledim güzel klip çekmiş feridun abimim :D
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

bunu bu sıteye gıren herkesın bıldıgını bılıyrsumdur??
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Alev Alev'in klibi yaklaşık 1 senedir yayınlanıyor! :wink:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ama ne kadar az gösteriyolar,ben en son heralde bi10 ay önce fln izlemişimdir..çook özledim oysaki :cry:
Bozcaada

Artık çıkmıo yaa ben bi ara vivada izledim 2-3 hafta oldu galiba
odysseia

ben de bi kaç hafta önce lavinyanın klibini izledim.. onu da çook özlemişim,feridun abimiz orada ne kadar genç ya,,
Bozcaada

sen bakma yaşına o hala 18 inde beana göre...
(Kızının babası olarak deil tabi..)
flylover

Mesaj gönderen flylover »

odysseia yazdı:ben de bi kaç hafta önce lavinyanın klibini izledim.. onu da çook özlemişim,feridun abimiz orada ne kadar genç ya,,
nerede gördün ya ben hiç rastlamıyorum hatta radyolar bile çalmıyor...
yasamak zor bi oyun

Mesaj gönderen yasamak zor bi oyun »

arkadaslar viva da hergun mutlaka bir klibi cıkıyor feridun abimizin en son buralar soguk u izledim genllikle lavinia yı veriyolar bide dipteyim sondayım ogle saatlerinde rastladım hep bilmiyorum hep aynı saatte mi veriyolar ama?
odysseia

evet ben de hep vivada rastladım..lavinya klibini de orada izledim,akşam 10-11 gibi falandı heralde..eğer aynı saatte gösteriliosa verdiğim saat belki yardımcı olur diye yazıyorum saati..
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

Dream tv de sedece türkçe programında da lavinya klibi çıkıyor takip edin izleyebilirsiniz belki...
Bozcaada

arkadaşlar viva'da rastlıyorum ben onu takip edebilirsiniz...
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

mrb ben bu klibi günde 10 kez seyrediyorum suan bu yazımı yazarken klibini seyrederek yazıyorum demekki arayış önemli ararsan bulur sandıgım ve buldugum bir klip 8)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

walla bnde daha bugün dream tv de izledm lavinyann klibni... ama fazla yaynlamyolar ynede...