Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Anılarımda Feridun Düzağaç...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Re: Anılarımda Feridun Düzağaç...

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Bilemiyorum Elif.Neden?Belki dediğin gibidir.Belki de enkaz kelimesi bana ölüyü hatırlattığı içindir.Feridun Düzağaç'ta enkaz olarak kendini nitelendirince :!: Belki ondandır :idea:
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Re: Anılarımda Feridun Düzağaç...

Mesaj gönderen Bozcaada »

Haftasonları sabah otelde kahvaltı verirken Yedikule,Bozcaada Konseri ve çeşitki konserlerden Feridun Düzağaç videoları çalıyorum.
Bu durum bir çok insanın çok hoşuna gidiyor. Herkes FD hakkında güzel şeyler söylüyor. Farklı bir sanatçı olduğunu,çok beyefendi,sempatik bir insan olduğunu söylüyorlar. Herkesin böyle iyimser tavırlar içinde olması beni çok mutlu ediyor. Anlıyorum ki abimizin "beyefendi" ve kalabalık bir hayran kitlesi de var.İçinden sevenler kendini itiraf ediyorlar burda.