Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ankara

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Re: ANKARA

Mesaj gönderen miyavzi »

ankara'da asık olmak zordur arkadaslar...
biryorgunerkek
Üye
Üye
İsim: aLp

Re: ANKARA

Mesaj gönderen biryorgunerkek »

aşkları bürokrasi kokan tek melankolik şehir.
Kullanıcı avatarı
rigormortis
Üye
Üye
İsim: emine

Re: Ankara

Mesaj gönderen rigormortis »

Ankara: kalabalık,karmaşık,soğuk ama yine de kendimi en rahat hissettiğim şehir.
Belki ankara'yı sevmiyorum,belki sadece alışkanlık.Öyleyse bile bu alışkanlığı seviyorum...
emos
Üye
Üye

Mesaj gönderen emos »

Ankara gelmek için çok istekli olduğum şehir... Ama şimdi neden kaçmak istiyorum... Memleket özlemi sanırım... :shock:
THYA
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen THYA »

Ankara...
içi başka dışı başkadır canım memleketimin...ay gözü yaşlı bakar ankaraya yada benim gördüğüm ayın hep gözü yaşlıydı çünkü belkide şimdi uzaklaşmış olmamdandır. Zira zamanında o kadar eğlendiğim şehre şimdi gittiğimde hep yaşadıım acılar acılarıma ortak olan mekanlar çağırıyo beni...bekide insanoğlunun kendine acı çektirmekten hoşlanıyor olmasından kaynaklanıyordur, bilemiyorum...ama güzeldir ankaram...belkide başbakanı görmek çoğu insana olağanüstü bişey olarak gelir ama yanından 20 tane arabayla ve 20 araba için koca bulvarların kapatılmasına tanık oluyosanız emin olun bu siyasetin uyuz edici yönü bi kez daha ortaya çıkıyo ankarada...ama ne olursa olsun ankara başkadır başka hiçbiyerde olmayan bi havası vardır tümden gelip tümevaran insanların ve tüme varıp tüme gtmeye çalışanların insanların çatışmalarına kızılayda tanıık olmak çok garip bi histir...
20 sene bana katlanan bu şehre ve bu şehrin oyuncularına herşey için teşekkür ediyorum...ankarama iyi bakın...tunalıda piyasa yapmaya çalışan gençlere garp garip bakmayın çünkü felaket kulaklarınız çınlatlıyo sonrasında...

Lütfen Yazım kurallarını ve duyuruları okuyun.
turkce-ye-uygun-yazim-dili-ve-kelimeler ... t3569.html
duyuru1-t2.html