Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ask

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
buralarsoguk

ask

Mesaj gönderen buralarsoguk »

f.d : ' aska karsi kaybetmegi degil aski kaybettik ...'
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Çok Derin bir söz içine girersek çıkamayacağımızı hissediyorum.
Evet Aşka Karşı artık hiç bir şey kalmadı çünkü gereçek aşk gittikce nesli tükenmeye başladı şimdi ; "seni seviyorum,sana aşığım" diyen çok kişi var ama bu kelimeleri gerçekten içten hissederek söyleyenler ise nadir hep çıkar ilişkisi paran var sa arkan varsa "seni seviyorum,sana Aşığım" diyende kesinlikle vardır yani çıkar :( :( bu yüzdende aşkı kayka karşı kaybettmek terimi ortan kalkıyor zaten aşkı kaybetmiş oluyoruz :cry: :cry:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ne kaybetmeler buldum ben
bir elim bile kayıp gitti ötekinden....
aşkmı?? güldürmeyin beni
bu şarkılar, hepsi yalan!!!!
yani aşka yazılan en yalan gerçek!!!!
serseri

Mesaj gönderen serseri »

işte aşk anlayaşında yok nadas paran varsa aşkında var ama sahte ve yalanlarla dolu bir aşk gerçek aşlar ise paradan çıkardan uzak diğarlarda yaşanıyor :( bizler ise bu çok uzağız
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hayır aşk anlayışın yokda nedemek? tamam haklısın sana katılıyorum ama yani bence aşk diye birşey yok hayat çıkarcılarla dolu masum garçek sevgiler çok gerilerde kaldı...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

nesli tükenmeye yüz de tutsa gerçek sevgi vardır aşkda vardır ama çok uzaklarda bir yerlerde vardır. Kesinlikler vardır ...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

doğru adres ise ve inanıyosan birşeyler paylaşılıyor ise o senin gerçek aşkındır. daha ne olacak ki ? . Platonizm başıma geçmedi geçmesini de pek istemem de onlar da aşkın acı yönleri. bir çok konuda insanı negatif düşündürüyor kişiliğe ekleniyor.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

flower; o kadar sahte ve çıkarcı insanlar var ki doğru adresi bulmak samanlıkta iğne aramaya dönüyor. :( Ha Birde buldun dieyilim Doğru adrestesin o kadar çok engeller çıkıyorki önüne artık bıkılıyor bu engellerdenden ve kopukluklar başlıyor... Sonuç : Ayrılık :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ya ben sizlere inanamıyorum ya yanlış anlamayın ama allah beyin vermiş kullanmasını bileceksin. ikinci olarak, bir kimseye değerinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin yada herşeyi mahvedersin. aşırılığa lkaçmayacaksın yeri gelcek üzülecek yeri gelecek sevineceksin. bilmiyom artık.
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

Ya neden platonik aşkın kötü olduğunu söylüyosun ki..
YANi sence kötüdür ama genelleme yapma.BEn platonik bir aşığım.Söylemedim.Söylemeyeceğim de...Çünkü Onun "O" olduğundan emin değilim eğer O "O" ise o da aynı şeyi hissetmelidir..Eğer hissetmiyorsa "O" değildir..
Platonik aşk acı verir ama en değerlisidir.Asla seni kıramaz aldatamaz.
Sen aşk acısı çekmenin onu hergün görüp de sevdiğini söyleyememenin verdiği acının okadarda kötü olmadığını biliyor musun?
Eğer "O"nu kaybetmekten korkuyorsan o acıya bağımlı hale bile gelirsin.Platonik aşk herkesin başına gelmez benim gibi medeni cesareti olmayan ve kaybetmekten korkanlar içindir platonik aşk ve benim gibi bu acıyı sevenler için hiç de kötü değildir.....
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Flower peki Bir kişi size değerinden fazla değer veriyor... Ve verdiği değer kadarda değer bekliyor sanki bir yarış gibi sende ona sana verdiği kadar değer verirsen abartı olmuş olur senin demenle ya vermezsen kaybetmiş olursun...! " Ne Yapmak Gerekiyor Böyle Bir Durumda :?:
nova

Mesaj gönderen nova »

aşk ;

ruh ikizini bulduğunu sandığın, zaman aralığıdır.
"işte onu buldum dersin" ama bunu hissettiğinin, farkında değilsindir.
karşındakini tanımaya başlarsın ve "hayal"ine uymadığını farkedersin.
farkettiğin an aşk biter, çoğu zaman ilişkide biter.
bu yüzden,aşk bitmeye mahkumdur.
burdan da anlaşılacağı üzre "ruh ikizi" senin hayal gücündür.
yani öyle bir şey yok büyük ihtimalle

ve platonik aşk ;
bir yerden sonra "tercih"tir.
neden mi, çünkü hayal ettiğine kimse müdahale edemez.
bozulmaz, kirlenmez,kırılmaz,eskimez, soyutlaşmaz,olağanlaşmaz...
:arrow:
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

arkadaşlar forumun başına fd nin söylediği bir sözü yazmayın fo...üzerine söylenecek söz bulmak imkansızlaşıyor...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

üzgünüm ama ben bu başlığa yorum yapmam serseri bi kere çok kötümsersin....herşeyi negatif düşünüyosun,mutlaka olumsuzluklar var hayatımızda hoşumuza gitmeyen şeyler var,ama illaki hepsi bu yönde diye düşünmemek gerektiğine inanıyorum
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Kötümser olabilirm çünkü hayatta hiç bir zaman gülmedim :cry: