Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ASKI ANLAT BANA

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

valla daha dun bardaydım kızla tanıstım ama valla bır afet eeeeee bır suru kurt var barda kızı ayarlamak ıcın paramızı kullandık pek tabıı ve sonucunda kız artık kımseys bakmıyor varsa yok sa ben

eeee arada bır yedırmek lazım kı sen de ondan yıyebılesın

hele bazıları var kı tam uyanık hemen evlenı verıyorlar yurt dısına cıkmak ıcın ama bılmıyolar kı bu cocouk oyunu olmadıgını yanı kardesım denklem su

ERKEK+BOL TANIDIK+PARA PARA PARA = KIZLAR
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Eheuheuheue DaNCeR_PuMa bu denklem müthiş güzel.Vede bir o kadarda doğru.Sayın hocamız. :P :P :) :lol:
DaNCeR_PuMa

eeee
15 yıldır turızımdeyız ogrendık artık tecrube konusuyor degılmı ama :P :P :P
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

vayy usta büyüksün :P :P :) :)
DaNCeR_PuMa

yok canım buyukluk allaha mahsus bız sadece ogrenıyoruz ama bır ozellıgım var cabuk ogrenırım eeeeeeeee zamanında cok yolunduk bılıyormusun kac mılyonlar hatta mılyarlar yedık ah be ahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhh :? :? :? :? :shock: :shock: :shock:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yanlış bir düşünce arkadaşlar kusura bakmayın saygısızlık değil sadece kendi düşüncem sizlefr parayı yalnız kızlar için düşünüyorsunuz para hayatın her kısmında önemli benannemi doktora götürdüm hastanede kadın bayıldı kimse oral olmadı ama doktorun özeline götürüp 100 milyon verince bir ilgi bir ilgi böle bir şey olmaz yaa deiğim gibi para hayatımızın her kısmında önemli kılar da o kadar da önemli değil benim için olsada olur olmasada olur hatta olmaması daha iyi azıcık aşım kaygısız başım misali :P
DaNCeR_PuMa

kardasım haklısın sana gonulden katılıyorum bız sadece bır yerden olaya gırdık ama soyledıklerını ne unuttuk nede bılmıyor degılız dedım ya paran varsa saygı gorur ve sevılırsın paran yoksa hıcbır halt yıyemezsın

hayat acı
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ask belki birisini ya bir seyi cok sevmektir bende bu sorunun cevabini bilmek isterim
crazy

Mesaj gönderen crazy »

aşkı anlatmak çok kolay eğer karsında sevdiğin kişiyi görürde elerın tıtrer veya eteklerın tutuşursa yada gece yattığında saatlerce onu düşünüp ve bir paket sigarayı kul tablasına boşaltıyorsan o zaman anlarsınkı halın vahım NOT:(sigara içenler için geçerli ) :oops:
crazy

Mesaj gönderen crazy »

her gun nerede olusan ol dalıp uzun uzun kendının de anlamadığın bır yerlere gidersen o zaman aşık oldun demek yanı halın yaman demek :lol:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Bu kadar basitmi be herşeyi ne kadar basite alıyorsunuz aşkı sakin hafife almayın
crazy

Mesaj gönderen crazy »

ya insan olumden sonra ne olucağını bilmez yada dusununce aklı karısır bır cevap bulamazya işte ole bı şeydır bende ne kadar edbıyat parcalamişim ama..... :lol: :lol: :lol:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

sen ne kadarsaçmalarmışsın beeeeeeee :evil: :evil: :evil: :evil:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Aşk öyle bir olgudurki kimi insanın hayatına son vermesini sağlar yada öldürmekten beter eden bir acı verir. Kimi insanında beyaz bulutlar üstünde bir ömür boyunca huzurlu yaşamasını sağlar yüz yıllardır herkes aşka hayran kalmıştır terim anlamını arştırmış görünüyorki halen bunu tartışması yapılıyor ve demek ki aşkın terim anlamı bulunamamış biri ortaya bir tez atmış diğeri başka bir tezle o kişinin tezini çürüztmüş bu bir zincir gibi sürüyor taki bu dünya yok olana kadar
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

neden turkiye erkekleri boyleler yabancilara bir duskunlukleri var ne kadar aileler bu isin ustunde dagilmis mesela turkiyenin erkekleri rus alman ,.....le evleniyor turkiye kadinlari ne apsinlar iraklilarla yoksa arablarla ciksinlar elbetde bunlarin da iyi sonu yok mesala ilhan mansiz hatta yabanci muzige bile ilgileri cok rock istanbulda okadar mukkemel tur sarkicilari vardi ama yabancilara daha cok ilgi gosteriyordular nedenini anlamiyorum bence turkiye su ruslara bir sinir koymali yarin turkiyeyi kendilerine cikirlar