Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ateş su ahlak!

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
fatma66

ateş su ahlak!

Mesaj gönderen fatma66 »

su ateş ve ahlak birbirlerini çok severlermiş ve iyi bir dostlarmış..bir gün aralarında konuşurlar - birbirimizi kaybedersek nasıl bulabiliriz?
ateş: dumanımdan beni bulabilirsiniz
su: şırıltımdan duyabilirsiniz beni
ahlak: beni kaybederseniz daha bulamassınız :!: :!: :idea:
yaskaman

Re: ateş su ahlak!

Mesaj gönderen yaskaman »

güzel ahlaklı insanlar olup çevremizdekileri de aynı şekilde etkileyebilirsek ne mutlu bize.. :idea:
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

garip ve etkileyici
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Evet ahlak oldukça önemli katılıyorum yaskaman'a eğer öyle olabilmişsek ne mutlu bizlere..
benkisacafd
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen benkisacafd »

buna benzer bir hikaye daha vardı aşk,çılgınlık ve delilik diye..birden o aklıma geldi...çok doğru bir yaklaşım...ahlak çok önemli gerçektende.bir çok kere unutup göz ardı ediyoruz ama asla farkına varamıyoruz bizim için ne denli önemli ve kazançlı olduğunun.hayatımızın her anında ahlakımızı koruyabilseydik şimdi dünya bu halde olmazdı bence...... :(