Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Aynı Mahallenin Çocukları

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
fedeizm

Aynı Mahallenin Çocukları

Mesaj gönderen fedeizm »

ne zaman çıktı bilmiyorum ben yeni buldum, serhan kelleözü'nün söz ve müziklerinden; f.d.(2), haluk levent(1), yaşar(2), murat göğebakan(2) ve kurtuluş(2)'un seslendirdiği parçalardan oluşmuş bir albüm. akdeniz akşamlarını da beraber söylemişler, güzel olmuş. f.d. severlere duyurulur :)
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

ee günaydın
arkadaşlar albümle yakından ilgili insanların dediğine göre konser çalışmaları olucak ama şuan albüm satışlarıyla ilgileniyormuşlar
neyse sabrın sonu selamet
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Evet sabredelim sabrın sonunda beklenmedik bir güzellik olabilir her zamanki gibi bekleyelim vegörelim derim.
nova

Mesaj gönderen nova »

klipte dikkatimi çeken bir nokta;

diğer bütün sanatçıların oyun oynarken isimleri yazılıyor
fd nin aşık olurken..

ilginçtir ve güzeldir
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

ben hala izlemedimn :(
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

gördünüz mü bilmiyorum ama,fd cumartesiyede klip çekmiş ve oda en az diğerleri kadar mükemmel olmuş.bu arada söylemeden gecemeyeceğim uzunuzunferidundüzağaç albümündeki cumartesi yorumunu orjinal alt yazılıdakinden cok daha güzel buldum...
blue girl

Mesaj gönderen blue girl »

Evet cumartesinin klibi çok süper olmuş.Baya çok izledim Arada bi Dream Tv yepyenide cıkıyo, izlemeyenlere...
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

Arkadaşlar ben daha süper bişey beklerdim.
Ses bence olması gerekenden ve olduğundan daha kötü.
ne kasette ne de konserde böyleydi.
Arkadaşlarım bana "konser kaydı" demişlerdi.Yanılmışlar.
fedeizm

Mesaj gönderen fedeizm »

blue girl yazdı:Evet cumartesinin klibi çok süper olmuş.Baya çok izledim Arada bi Dream Tv yepyenide cıkıyo, izlemeyenlere...
bi de konserde dinleseydiniz cumartesi'yi
blue girl

Mesaj gönderen blue girl »

Konserde izlemeyi ve dinlemeyi öylesine çok isterdim ki... maalesef şansıma küsmeliyim benim bulunduğum yere fd bikez geldi yaş sınırı vardı gidemedim :( artık kliplerle idare edicem
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

cok sacma bir seydi bence hem isi ter telesik yapmislardi iyi olmamisti fd yi bu albumde gormek istemezdim hem klipi de cok komikti
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

albümü dinledim.fd iki şarkı söylemiş.hasretler ayrılıkla başlar yorumunu fazla beğendim diyemem ancak minör şarkıyı kusursuz buldum.bence bu şarkı gözden kaçırılan bi ayrıntı.siz ne dersiniz?
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

bence hiç de fena değil.
albümün yarısında hakan erken çalıyor. kurtuluş türkgüven tartışılmaz bir gitar ustası.
eeee malum feridun düzağaç................
aynı mahalle kavramı öğrendiğime göre bir simge.
ben konser bekliyorum bu albüme dair.hep söylüyorum yakındır diyorlar.
ama 5 tane adamı bir araya getirmek zor. albüm, röportaj, konser hepsinin ayrı ayrı işleri var.
misal haluk levent'in albümü çıktı. kurtuluş albüm hazırlığı yapıyor. (rock soundlu bi albüm olucakmış tahminimce güzel olacak). hakan erken askere gidiyor. ama gelince albüm çıkaracak şimdiden bildiğim tını'daki elden gittim adlı parçayı coverlamış. (aramızda kalsın)

gerçi konser olursa benim gözüm birinden başka kimseyi görmez.

klibe gelince bi kaç ayrıntı. enstrümanlar çok hoş ya. ne olduğunu çözemediğim yuvarlak bişeye bağlanmış bi sopadan gitar, kazan gibi bişiyden davul yapmışlar. bu arada kız hangisine aşık o da belli değil
marjinal

Mesaj gönderen marjinal »

yaw! bu klibi hangi kanal yayınlıyor ben hala izleyemedim...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

dream tvde sıksık karsılasabilirsin.