Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ayrılık ardından

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

önemli olan tercih etmek değil onu uygulayabilmek..eminim herkes 2.tercihi kabul etmek ister ama zor,çok zor..
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

keske uygulamak olsa tek sorun... yardım eden bulunmuyor bazen... duslerıme kal...:(
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

odysseia yazdı:
Bozcaada yazdı:Dönmezse Seni hiç sevmemiştir zaten bırak GİTSİN!!! :cry:
olur mu canım?
niye hiç sevmemiş olsun ki? bir zamanlar sevmiştir ama bu; gün gelip bazı şeylerin bitmesine engel değil ki..
Gerçek sevgi bitmez bence bi yerlerde mutlaka kalır...
Gerçek sevgiyi de bulmak ya da onun gerçek sevgi olduğunu anlamak zordur...
umit_shady

keske bırseyler bıtmeden anlasılsa gercek oldugu... ya da ne kadar gercek oldugu. SARKILARDAN MIRASTI ASK INANDIM...:DURULMUYOR DURULMUYOR...:(
Bozcaada

Durulmaz.... :cry: :cry: :cry:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

bozcaada'ya..
ben de zamanında çook sevdiğimi, kimsenin hiç kimseyi benim sevdiğim kadar sevemeyeceğini düşünmüştüm..
insan,birinin her halini, her tavrını kayıtsız bi şekilde sevebiliyosa,her hatasını gözardı edebiliyosa, bütüün gelecek planlarını ona göre yapıyosa işte bu gerçek sevgidir diye düşünmüştüm,iki yıl da düşünmeye devam ettim ama bitti.. elimi tuttuğunda heyecanlanmadığı hissettiğim anda bitirdim,bu hiç aklıma gelmezdi ama bitti..belki de gerçek sevgi değildi gerçekten,bilmiyorum :roll:
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

odysseia yazdı:bozcaada'ya..
ben de zamanında çook sevdiğimi, kimsenin hiç kimseyi benim sevdiğim kadar sevemeyeceğini düşünmüştüm..
insan,birinin her halini, her tavrını kayıtsız bi şekilde sevebiliyosa,her hatasını gözardı edebiliyosa, bütüün gelecek planlarını ona göre yapıyosa işte bu gerçek sevgidir diye düşünmüştüm,iki yıl da düşünmeye devam ettim ama bitti.. elimi tuttuğunda heyecanlanmadığı hissettiğim anda bitirdim,bu hiç aklıma gelmezdi ama bitti..belki de gerçek sevgi değildi gerçekten,bilmiyorum :roll:

bu bnmde başıma geldi odysseia... :roll:
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

evet bu konuda bende odysseia katılıyorum heyecan bitiğinde aşkında bitmesi gerek
Foremind

Mesaj gönderen Foremind »

ben de sevgilimden 10 dakika önce telefonda ayrıldım ve şu anda ne demek istediginzi çok iyi anlıyorum
Şu anda kednimi çıplak gibi hissediyorum
Sanki bir parçamı almışlarda bir boşluk kalmış gibi
Nedense çok canım yanıyor....
Bozcaada

Bozcaada yazdı:
odysseia yazdı:
Bozcaada yazdı:Dönmezse Seni hiç sevmemiştir zaten bırak GİTSİN!!! :cry:
olur mu canım?
niye hiç sevmemiş olsun ki? bir zamanlar sevmiştir ama bu; gün gelip bazı şeylerin bitmesine engel değil ki..
Gerçek sevgi bitmez bence bi yerlerde mutlaka kalır...
Gerçek sevgiyi de bulmak ya da onun gerçek sevgi olduğunu anlamak zordur...
Daha önce demiştim gene söylüyorum.
Gerçek sevgiyi de bulmak da onun gerçek sevgi olduğunu anlamak da zordur.
Ben aşka inanmıyorum mesela sevgi vardır ama aşk tek taraflıdır.
umit_shady

ulasamamak asktır uyuyamamak agkamak.... bıraksan da elımı sewgın bana yeter...gercek sewgı hıc bıtmez heyecanı olene dek surer herkesın gercek askı bulması dılegıyle eywallah...::
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

...bu ağlamaktan nefessiz kalışlarım,ayrıldık diye değil.Beni nedensiz yere ya da saçma sapan bir sebeple bıraktın diye değil.Sana hakettiğinden çok daha güçlü bir sevgiyle bağlandığım için!Seni hala unutamadım diye kendime acıdığım için!Kalma düş...kalma GİT! HİÇ VAR OLMAMIŞCASINA GİT!!!
umit_shady

aglamakdan nefessız kalmak konusunda yalnız deılsın...ama sacma sapan bır sebepten dedıgın ayrılık sebebınden degıl , herseyı yakıp yıkmamdan degıl , fotografını opmekten yıprattıgım ıcın degıl , sadece untamadıgım ıcın , lanet ruyalarıma sebepsız gırdıgın ıcın , kendımde bulamadıgım cevaplar ıcın....
senın ıcın....
rose_yaren

ayrılık buluşması!

Mesaj gönderen rose_yaren »

ayrıldığım zaman bulmuştum,kavuşmuştum kendimle..o gitti ben geldim bana..sabah uyandım ve hoşgeldin dedim kendime..
kendimizi kazanmak istiyorsak,başkalarını kaybetmeyi göze almalıyız..
kahramanlık aşkı,içi boş erkeklik aşkı,kıskandırmak için anlamsızca hareket eden kızlarla değil..yeri gelince soytarılık,yeri gelince dert ortağı,yeri gelince de sevgilim olacak..budur aşk aslında..
duyar gibi oluyorum sizi..BULURSAN BİZE DE HABER VER!!!
bana da haber verin olurmu??
umit_shady

o zaman hosgeldim kendime... yeni bir bana merhaba..umarım buluruz be rose UMARIM..