Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bana yalanlar söylese yetinecektim ama yalan söyledi...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

kumralada bence en iyi yorumu getirdi ve beni de aydınlattı!
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

aferin ona...yaşına göre gerçekten çok zeki değil mi?
melissa__

zekilikten öte benim şirinem son derece hayatın farkında?ve sahip old bazı + ların ona sunudukları die düşünüyorum...
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

+ sı olmayanın + sı olması,+ sı olanın da şahsına birşeyler sunulması dileklerimle...

ayrıca galiba sen hiç + ın olmadığını düşünüyorsun melisa...kendine haksızlık etme bence...
derya

Mesaj gönderen derya »

dip haklı...herkesin + sı da var - si de.ama herkes + ve - lerini görmeli...ayrıca merak etme dip, melissa + larını görmeyecek kadar pasif birisi değildir kanımca.
melissa__

yoo,o da nerden çıktı?ben başta kendimi seviyorum ve bu benim için çok büyük bi +
derya

Mesaj gönderen derya »

melissa herkes herşeyden önce kendisini sevmeli...cevabın gerçekten yerinde...
Scream

Mesaj gönderen Scream »

aklıma ne geldi melis az önce biliyormusun 13 yaşında bir üyemiz vardı ve yaşının üstü yorumlar yapıyor diye sen onunla bir ara tartışmıştın kumralda ise 14 yaşında ve yine bence güzel yorumlar yapıyor fakat bazen yaşının üstü yorumlar yapıyor dipnoisti nin yazdığı yazıyı çok güzel yorumlamış değilmi yaşına göre sende ona hak verdiğine göre benimde burad bunu söyldeğimden ne demek istediğimi anladığını umuyorum
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

nova yazdı:insan sevdiğini hissettiği için "seni seviyorum" diyor
gerçektende seviyor ama anlamadığı karşıdakiyle birlikte kendisinide kandırdığı..

"bende "demekle "seni seviyorum" demek farklı..
"seni seviyorum" herkese söylenmez.
söylenmemeli..
çok sıkta kullanılmamalı, anlamsızlaşıyor..
(biliyorum)
"seni seviyorum" onüç harften oluşan küçüçük bir cümle değil..
sayfalara bile sığmıyor..
sığmamalı zaten,işin özü orada..
Bide isin icine sms belası ve msn girdimi cok kotu oluyo kopyala yapıstır...
Ben artık Seni seviyorum u kullanmıyorum cunku kullanamıyorum dudaklarım titriyor kalbim 3.5 atıyo ayaklarım yerden kesiliyo yaa harbi gerçek ten seni seviyorum demek cok zor oluyor.İnsan bu kadar basit bi seymi gibi nasıl kullanıyo bilmem ya hiç mi duygu yok ya..

İcime saklan hep orda kal=seni seviyorum
Sensiz anlamsızım=seniseviyorum
Tugce
Üye
Üye

Mesaj gönderen Tugce »

Gerçekten çok önemli bir noktadır bu..Seni seviyorum demek..Artık gerçekten bu sözü bana söyleyen kimseye inanasım gelmiyor..Çünkü o kadar yalan olmuş ki her şey,o kadar kültürsüzce yaklaşılıyor ki sorunlara sevgi bile yozlaşmaya yüz tutmuş insanların elinde çürüyüp gitmekte..MEsela geçen gün televizyonda Bülent Ersoy'un bir açıklaması vardı..''EVliliklerde bir zaman sonra sevgi biter arkadaşlık başlar!!''
Yapmayın lütfen!! Bir insan arkadaşını hiç mi sevmez..

Bu kadar sakız olmuş dillere günümüzde sevgi..
Oysa; ''SEvgi sorular sorsan gizlemesem...'' diye devam eden bir kaç dize onun asilliğini bir kez daha kızgın güneşin altında serin sular gibi vurur yüzümüze!

Ama ben yine de bunu söylemekten çekinmem,sanırım kimsenn de şüphesi olmaz yürekten söylediğime..Seviyorsan böyle söylemeli!!

''Seni Seviyoruz Feridun Düzağaç!!''
En son Tugce tarafından Çarşamba, Mayıs 31, 2006 17:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

''seni seviyorum'' demek için seni seviyorum demek zaten yersiz...
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

son-nefesim yazdı:''seni seviyorum'' demek için seni seviyorum demek zaten yersiz...
bu söz çok güzel
10 numara :D
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

gerçekten sevmiyorsanız sakın seni seviyorum demeyin
gerçekten seviyorsanız bol bol seni seviyorum deyin, demezseniz çok ayıp...

bu yazıyı bi yerde görmüştüm ama unuttum, yanlış bilgi vermek istemediğimden isim yazmıyorum, kaynağı beni bağışlasın lütfen...