Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bana yalanlar söylese yetinecektim ama yalan söyledi...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
dipnoisti

bana yalanlar söylese yetinecektim ama yalan söyledi...

Mesaj gönderen dipnoisti »

bu sözde ancak ÖZDEMİR ASAF'ın dudaklarına yakışırdı zaten...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

sorry...! tam olarak orada ne denilmek istenildiğini ben anlayamadım :?:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

bencede biraz açsana...
nova

Mesaj gönderen nova »

bende bu sözü çok sevmiştim ;

BENZERLER ARASINDAKİ AŞK,HAYATIN KURALLARINA ÇARPINCA IŞIĞI GÖREN FİLMLER GİBİ SOLAR..
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

bende en çok etki bırakanı:

BÜTÜN RENKLER AYNI HIZLA KİRLENİYORDU
BİRİNCİLİĞİ BEYAZA VERDİLER.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

vaaaay bu gerçekten güzeldi?ama ben başlığımız olan söze hala bi yorum getiremedim??var mı aranızda biraz konuyu somutlaştıracak???
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

bn o sözden söyle bişi anladım:
bazı insanlar vardır,hayatları yalana kurulu,yani yalan yalanı doğurur oda baska bi yalanı ve böyle devam eder kendide inanır söylediklerine,böyle insanlar için söylenen yalanlar doğaldır,coğu zamanda hissettirmezler karsısındakine üzmezler yalanlarından dolayı,ama hiç ummadığınız birinden bir yalan duyarsınız,ve alışmadığı için eline yüzüne bulaştırr hm sizi üzer hmde kndini,işte sanırım bu sözdede böyle bir hayal kırıklığı var..
---
büyük ihtimal hayatındaki tek ve en büyük yaanını söylemiştir,sevmediği halde seviyorum demek gibi... :roll:
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

kumraladanın dediği aklıma gelmedi değil ama nedense bu şiirde daha derin bişeylerin olduğunu düşünüyorum henüz benim çözemediğim.
nova

Mesaj gönderen nova »

nova yazdı:bende bu sözü çok sevmiştim ;

BENZERLER ARASINDAKİ AŞK,HAYATIN KURALLARINA ÇARPINCA IŞIĞI GÖREN FİLMLER GİBİ SOLAR..
(cezmi ersöz)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Sen benimdin rüyanın görkemiyle doldum. Ben uykuda sultan idim uyanınca hiç oldum.
william Shakespeare.

----

ve dss nin ve f.d nin bütün dizeleri :) yazsam buralar sığmayacak en iyisi özeti.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
metalipsis

Mesaj gönderen metalipsis »

seni karanlığa terkediyorum...
ışıkların bile acziyetini gözlerinde gördüğü,bu gözlerden
ellerinde günahların pranga izleri,zebaniler beklemekte seni;
yalanların sadece ayyüzünde karanlık dehlizlerde....
Ve sen ışığını kaybetmiş kör bir kuyusun içimde...
nova

Mesaj gönderen nova »

ömre bedellendin..
tebrikler..
strahd

Mesaj gönderen strahd »

kumralada yazdı:bn o sözden söyle bişi anladım:
bazı insanlar vardır,hayatları yalana kurulu,yani yalan yalanı doğurur oda baska bi yalanı ve böyle devam eder kendide inanır söylediklerine,böyle insanlar için söylenen yalanlar doğaldır,coğu zamanda hissettirmezler karsısındakine üzmezler yalanlarından dolayı,ama hiç ummadığınız birinden bir yalan duyarsınız,ve alışmadığı için eline yüzüne bulaştırr hm sizi üzer hmde kndini,işte sanırım bu sözdede böyle bir hayal kırıklığı var..
---
büyük ihtimal hayatındaki tek ve en büyük yaanını söylemiştir,sevmediği halde seviyorum demek gibi... :roll:

yada sevdiği halde sevmediği gibi
nova

Mesaj gönderen nova »

insan sevdiğini hissettiği için "seni seviyorum" diyor
gerçektende seviyor ama anlamadığı karşıdakiyle birlikte kendisinide kandırdığı..

"bende "demekle "seni seviyorum" demek farklı..
"seni seviyorum" herkese söylenmez.
söylenmemeli..
çok sıkta kullanılmamalı, anlamsızlaşıyor..
(biliyorum)
"seni seviyorum" onüç harften oluşan küçüçük bir cümle değil..
sayfalara bile sığmıyor..
sığmamalı zaten,işin özü orada..
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

kusura bakmayın foruma bayağı uzak kaldım...bu yüzden başlığa eklediğim özdemir asaf ın sözünü anlamayanlara cevap veremedim.ama 14 yaşındaki kardeşlerim kumralada ve stradh sağolsunlar durumu özetlemişler.anlamadığı yerler olanlar parmak kaldırıp sorabilirler...