Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bekliyordum...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Bozcaada

Bekliyordum...

Mesaj gönderen Bozcaada »

Belkide çok uzun zamandır istediğim bir şeydi bu. Uzun zamandır görmüyordum ve çok özlemiştim.
Bir açılışta rastladım ona 2 gün önce. Gözlerinin içi gülüyordu.

Dedim ki: "Sen dünyanın en eğlenceli insanısın,için rahat olsun."

Çok mutluyum şimdi. Bambaşka bir insan feridun abim. Onu içimde yaşamak harika bir duygu.

(Çok şanslısın gibi cevaplar yazmayın lütfen,rica ediyorum.Sadece duygularımı paylaşıyorum sizlerle,yanlış anlaşılmasın)
bliss

Mesaj gönderen bliss »

kesinlikle çok başka bir insan
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

dün, ben çanakkale'yi gezme imkanı buldum biraz.bir günle kaçırmısım demekki.neyse arkadaşlar çanakkaleyi görmediyseniz -özellikle o savaş alanlarını- mutlaka görün. :wink:
18.rüzgar gülü sezen

Mesaj gönderen 18.rüzgar gülü sezen »

ARKADAŞIM EĞER SEN BOZCA ADADA YAŞIYOSAN FERİDUNU SIK GÖRÜYO OLMALISIN BİLMYORUM YANILIYOMUYUMDUR
Bozcaada

Evet öyle.
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

emrah okulda buldum aysu yu tahmin ettiğim kişiymiş :D görüşürüz cuma günü
Tuuchaa

Mesaj gönderen Tuuchaa »

Kendisiyle hiç karşılaşamadım konserler dışında..Ama gerçekten bambaşka biri..Ağlarken bile gözlerinin içi gülen belki..Ve duruşunda taşıyan asilliğini..
İyi ki var!:)
Bozcaada

Görüşmek üzereler... :P