Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ben, hamburg, fatih akin ve fd

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

ilginç bi anı.. :wink:
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

ii be kendimi fatih akın'dn farklı hissettim..
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

valla soruların alakasız olsada güzeldi..bence fatih akın da senin sorularından sonra birilerinden farklı olmayı başarmıştır :wink: yani senin sorularınla feridun abi yi tanıdığına eminim :lol: sayende belki bir gün yeni bir filminde fd yi görebiliriz :wink:
important'3

Mesaj gönderen important'3 »

FERİDUN DÜZAĞAÇ GIBI BI ADAM BENCE HER FİLME YAKISIR AMA SANIRIM FATIH AKIN TARAFINDAN BU MUKEMMELLIK HENUZ KESFEDILMEDI ILGINC :!:
LeonarT
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen LeonarT »

Way be o da güzel :lol:
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

hehe çok güzelmiş ya. :D
HöAzKeArN

Mesaj gönderen HöAzKeArN »

: )
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

bende fatih akın'ı tanımıyorum
frozen
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Bilge

Mesaj gönderen frozen »

Adamcağız iyi ki bir filmde rol aldı,iyice aktör koltuğuna oturttuk biz de fırsat bu fırsat.Yolda gördüğümüz film yapımcılarına bile O'nu sorar olduk.Herkesin,herşeyin ayrı bir yeri var.Söylemek istediklerimi tam olarak anlatamadım belki ama bu özetten de gereken anlam çıkacaktır.