Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BEN KÜÇÜKKEN..

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

ben küçükken ilaç içemezdim içiyorum diye kandırırdım bizimkileri.ilaçları mutfak tezgahının altına atardım.taki annem temizlik yapıp onları bulana kadar :lol: :lol: :lol:
heavenandhell
Üye
Üye
İsim: cansu

Mesaj gönderen heavenandhell »

beni çok seven ve sadık dostum olan(tabi evimizden kaçana kadar) muhabbet kuşumuzu buzdolabının içinde unutmuştum :lol:
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

ben küçükken akvaryumdaki balıklarımıza da kolonya dökerdim güzel koksunlar diye sonra toplu ölümler olurdu haliyle bende salya sümük :(
burcudalp
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen burcudalp »

ben küçükken basbakan diyemezmişim baspatan dermişim beni gören herkes bunu söylüyo bide bi kere durup duruken bir ağlamaya baslamısım beni hastaneye götürmüşler
whisper80
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen whisper80 »

ben küçükke n öyle şişmandım ki insanlar beni görünce gülmekten ölüyorlardı
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

9 ay boyunca erkek die beklemiişler benı fakat..... :lol: :lol: :lol: benı gorunce şok olmuşlar :lol: :lol: :lol: yıkım yaaaa!!! :lol: :lol:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Hayata o kadar hızlı başlamışım ki daha 2,5 yaşımdayken 1 kutu hap içip(haplarada apti dermişim :lol: ) "anne apti içti ben" diyincede direk hastaneye midemi yıkatmaya götürmüşler, o gün bugün bida intihara teşebbüsüm yok :D
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

bozcaadali yazdı:Hayata o kadar hızlı başlamışım ki daha 2,5 yaşımdayken 1 kutu hap içip(haplarada apti dermişim :lol: ) "anne apti içti ben" diyincede direk hastaneye midemi yıkatmaya götürmüşler, o gün bugün bida intihara teşebbüsüm yok :D
Olmasın da zaten,sen bize lazımsın dostum yaa...
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

ben küçükken cicivleri bacaklarından tutup ortadan ikiye ayırırmışım...ne caniymişim ya çocukluk işte
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

bozcaadali yazdı:Hayata o kadar hızlı başlamışım ki daha 2,5 yaşımdayken 1 kutu hap içip(haplarada apti dermişim :lol: ) "anne apti içti ben" diyincede direk hastaneye midemi yıkatmaya götürmüşler, o gün bugün bida intihara teşebbüsüm yok :D
gerçekten çok güldüm ''apti mi içtin sen :) ''aman dikkat et arkadaşım yaa..o yasta bıde :) acıların çocuğu bozcaadalı :cry: şakaşaka ya kızma hemen :) :)
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

civcivimin kafasını bacaklarının arasından geçirmiştim, onun ölümünü gören diğer civicivim de depresyona girerek (yani benim tahminim) kendini ikinci kattan aşağıya atmıştı! :cry:
psikopatlığım o zamandan beliymiş yani... :roll:
pene
Üye
Üye
İsim: red

Mesaj gönderen pene »

Anonymous yazdı:bakkaldan çikolata çaldım. hala çok pişmanım

neredeyse bakkalı soydum..
çikolata+sakız+(favorim)leblebi tozu..
o derece ki mahallenin çocuklarına dağıtırdım..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

okyanus_derin yazdı:civcivimin kafasını bacaklarının arasından geçirmiştim, onun ölümünü gören diğer civicivim de depresyona girerek (yani benim tahminim) kendini ikinci kattan aşağıya atmıştı! :cry:
psikopatlığım o zamandan beliymiş yani... :roll:
muhahahaha ne güldüm yaa :twisted:

düşünsenize civcivin o an kafasından geçenleri:
- allahım, artık o yok mu yani?
o yoksa benim de yaşamamın bi anlamı yok
intihar etmeliyim..
ne yapsam
dur şu binanın ikinci katına bi çıkayım
heh geldik...
allahım sen taksiratımı affet...
hieeeeyyyyyyytttt
pığğğğkkk...

----the end----

:idea: :arrow: :twisted: :twisted:
bozcaadali
Üye
Üye

Bozcaada yazdı:
Olmasın da zaten,sen bize lazımsın dostum yaa...
Küçükkendi o gitmeye niyetim yok zaten artık Emrahcım bi kere denemişim olmamış hem bida gerenk yok :lol:
bozcaadali
Üye
Üye

prenses yazdı:
gerçekten çok güldüm ''apti mi içtin sen :) ''aman dikkat et arkadaşım yaa..o yasta bıde :) acıların çocuğu bozcaadalı :cry: şakaşaka ya kızma hemen :) :)
Heheh kızmadım canım arkadaşım ya çocukluk işte :wink: