Ben ' SEVİYORUM' Diyen İnsanları Anlamıyorum!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 106
Kayıt: Salı, Ekim 11, 2005 00:03
İsim: Ebru
Konum: Giresun

Mesaj gönderen Gülce »

valla boşver diyip çıkabilirmi insan böyle bi olayın içinden pek sanmmıyorum.karşı tarafın yaşattığı acı seviyorum diyip de sevmeyişi yada önemsiz hissettirişi bi zaman sonra aynılarını sizin ona yaşatma gibi bir tutumun içine girmenizi sağlayabilir.buda psikolojik olarak çok dengeli davranmadığınızı gösterirki sevgi de aşk da çok dengeli şeyler değil zaten.işte dönüp dolaşıp yine aynı noktaya geliyor insan. :evil: çıldırmak elde değil.ben çıkamadım bu işin içinden üzgünüm :cry:
melissa
Üye
Üye
Mesajlar: 311
Kayıt: Pazar, Aralık 11, 2005 00:37
Konum: Ankara

Mesaj gönderen melissa »

konu eğer birinin birine duyduğu " sevgi " yse eğer,sevme anlayışım biraz farklı o zaman!sevmek karşılık beklenerek yapılan birşey midir,öncelikle bunu sormak istiyorum size?ya da siz her şeyi planlayarak mı aşık olursunuz?
"..şu boylarda olsun,eh biraz yakışıklı olsa iyi olur,şöylee sarışın..oh oh tam ağzıma layık,e tabi bir de para ve kariyer varsa aldım gitti.." midir durum?
aşık olmak zamansız ve mekansız gerçekleşen aptal bir duygu kazasıdır bence ki aşık olduğunuz zaman karşılık beklemezsiniz hatta sizi sevmeyeceğini veya sevmediğini bile bile onu sevmeye devam edersiniz,saçmalık olduğunu mantıksız olduğunu sizi acıttığını bile bile seversiniz!
mutlu aşk var mıdır?bence yoktur!ki zaten mutsuzluklarımızı yaratan da bizler değil miyiz ( büyük beklentiler = büyük acılar ) ?? aşık olduğu için acı çektiğini düşünen varsa,hiç karşısındakini suçlamasın;çünkü hayat bir seçimdir ve bunu da biz seçmedik mi?!bir bakıma üzülmeyi de kendimiz seçmiyor muyuz biraz mazoistçe?
o seni sevmiyor mu,e bırak gitsin o zaman!zaten senin olmayan birşey için hak iddia edebilir misin?
aşk ya da sevgi birbirine iyilik yapma durumu değildir arkadaşlar;kimse kimseye karşılık vermek zorunda değil,sizin sevdiğiniz kadar sevmek zorunda değil ama önemli olan sizsiniz,onun yanlış olduğunu biliyosanız siz doğrusunu yapın;siz ona benzemeyin;ve siz sizden vazgeçmeyin!
intikam aşık olmaktan daha büyük bir aptallıktır;çünkü sadece kendinize zarar verdiğinizi ya da vereceğinizi asla görmezsiniz!

o yüzden tavsiyemdir;boşverin siz sadece sevin wink:
ne kaybedersiniz?
HAMİT KARAKILÇIK

seni seviyorumun sadesi

Mesaj gönderen HAMİT KARAKILÇIK »

eğer bi insanı seviyorsan sadece seviyordur
ne bi eksik ne bi fazla
ne az ne cok
eğer bi insan seni biraz seviyorusa zaten senden nefret ediyordur
seni cok seviyorum derse bu bi yalandır
senden bi başkasını da mı seviyor da seni ondan cok seviyor
sadece seni seviyorum vardı kulaklarda bi fısıltı olarak,sıcak bi nefesdir o an
seni seviyorum HB3k
ilkruzgar
Üye
Üye
Mesajlar: 117
Kayıt: Cuma, Mart 17, 2006 12:30
Konum: düştarlası

Mesaj gönderen ilkruzgar »

Başlık çok güzel seviyorum diyenleri anlamıyorum..neden ya neden seviyorum,seni bırakmayacağım dedi,neden sonra saçma sapan nedenlerle çekti gitti,niye delikanlı gibi doğruları söylemedi..o kadar çok soru var ki kafamda..büyük sözler,büyük hayaller sonra anlamsız gitmeler..artık seviyorum diyenlere inanmıyorum,yalan geliyor her şey..bir arayışımda yok,artık aşk yok..beni buna inandıracak biri yok..ve anlamsızlaştırılan,artık yalanlaştırılan "seni seviyorum"da yok..sadece yaşanan anılar ve gerçekleşmeyecek HAYALLER..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
Mesajlar: 1470
Kayıt: Çarşamba, Ekim 26, 2005 22:30
İsim: Metin Çetin
Konum: Aydın

Mesaj gönderen seyytan »

eğer sana biri değer vermiyorsa sende ona değer verme sil kafandan böyle şeyleri her ne kadar zor olsada mutlu olmak senin elinde bunu unutma...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 661
Kayıt: Salı, Şubat 14, 2006 16:17
İsim: Ahmet
Konum: İstanbul

Mesaj gönderen pyrazine »

Melissa süper yazmışsın 8)
melissa
Üye
Üye
Mesajlar: 311
Kayıt: Pazar, Aralık 11, 2005 00:37
Konum: Ankara

Mesaj gönderen melissa »

teşekkür ederim pyrazine :P
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)
Mesajlar: 97
Kayıt: Salı, Kasım 22, 2005 11:09
Konum: Balıkesir-Merkez

Mesaj gönderen mk15 »

fd_rocker yazdı:Kimsenin kimseyi sevdiği yok bence.Herkes kendini düşünüyo.Hele de birine sevdiğini belli ettin mi işin zor.Senden iice uzaklaşıyo ve havalara giriyo :evil:


İlk cümlen cok kötü ya vardır abi sevenler
2.cumle:Bu konu da cok haklısın kisiye geereginden fazla deger verin kisi apallıyo ne yapacagını sasırıyoo...
romantic_dewil
Üye
Üye
Mesajlar: 90
Kayıt: Cumartesi, Temmuz 2, 2005 23:19
Konum: adana

Re: Ben ' SEVİYORUM' Diyen İnsanları Anlamıyorum!

Mesaj gönderen romantic_dewil »

DeeP_SenSe yazdı:...'Seviyorum...seviyorum...' diyorlar,şusu şöyle kötü,busu niye böyle diye bırakıveriyorlar!Herkesin kusuru var,niye ADAM GİBİ KUSURLARIYLA BİRLİKTE SEVMİYORLAR?!Ya da niye adam gibi SEVMEDİKLERİ HALDE 'Seviyorum...mavi gözlü kızımız olsun...şöyle olsun...,böyle olsun...' DİYEBİLİYORLAR?!Sonra da 'Bunu nasıl düşünebilirsin...farklı şehirlerdeyiz...' gibi bahaneler buluyorlar!Niye adam gibi 'Ben seni gerçekten sevmiyorum,öylesine seviyordum şimdi vazgeçtim işte' demiyorlar da İNSANIN DUYGULARIYLA OYNUYORLAR?!İnsan kendini kandırılmış hissediyor!GERÇEKTEN SEVEN BÖYLE YAPMAZ!Bahaneler uydurmaz,sevdiği fizana gitse bırakmaz!Gerçekten seven ,ayrıldıktan sonra arkadaş kalamaz!Artık, sende aşk namına bulduğumu sandığım hiçbir şeye İNANMIYORUM.Artık sana saygı bile duymuyorum,bahanelerin çok SAÇMA :!:
ben sana katılmıyorum. karşındaki insanın olduğu gibi seninde kusurların var muhakkak bazen ilişki sonrasında arkadaş kalmak istemek karşı taraf ama bunu bilki sevmediğinden değil senin hala onun hayatının bir parçası olarak görmek istemesinden bunu bide bu yönüyle düşün bu kadar katı olma...
ilkruzgar
Üye
Üye
Mesajlar: 117
Kayıt: Cuma, Mart 17, 2006 12:30
Konum: düştarlası

Mesaj gönderen ilkruzgar »

seyytan yazdı:eğer sana biri değer vermiyorsa sende ona değer verme sil kafandan böyle şeyleri her ne kadar zor olsada mutlu olmak senin elinde bunu unutma...
haklısın ama zor dediğin şey bazen imkansız gibi gözüküyor gözüme..umarım başarılı olurum..imkansızı gerçekleştirmek mümkün mü?? :roll:
onuncuayinonuncugunu
Üye
Üye
Mesajlar: 30
Kayıt: Salı, Mayıs 23, 2006 19:56

Mesaj gönderen onuncuayinonuncugunu »

sevmek etkendir. Ama gunumuzde yazık ki edilgenligi barındırıyor. Bu da onu sığ yapiyor.
lavinyaa
Üye
Üye
Mesajlar: 90
Kayıt: Cuma, Haziran 23, 2006 00:13
Konum: istanbul

Mesaj gönderen lavinyaa »

çok kusuru olsa da sewebiliyo musunuz
bulgur
Üye
Üye
Mesajlar: 113
Kayıt: Perşembe, Haziran 29, 2006 14:48
İsim: mesut
Konum: Balıkesir

Mesaj gönderen bulgur »

lavinyaa yazdı:çok kusuru olsa da sewebiliyo musunuz
Mükemmel insan seversin göremedigin kusuru vardır onunda....BEn kimseyi sevemiyorum yaa güven meselesi galibaaa.....Geçmişte gizlenmiş yaaralarım.....
perspektif
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 7
Kayıt: Cumartesi, Mayıs 27, 2006 13:08
Konum: en dipten

Mesaj gönderen perspektif »

evet güven sorunu... "seni seviyorum" diyen bırakıp giderken, sevgiliye duyulan güveni de götürür yanında... böylece kimseye seni seviyorum diyemezsiniz. ama daha sonra biri gelir ve bütün bu acıların bedelini o kişiden çıkarırsınız, hem üzülür hem üzersiniz.. "seni seviyorum" artık acı bir cümledir..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
Mesajlar: 1470
Kayıt: Çarşamba, Ekim 26, 2005 22:30
İsim: Metin Çetin
Konum: Aydın

Mesaj gönderen seyytan »

ilkruzgar yazdı:
seyytan yazdı:eğer sana biri değer vermiyorsa sende ona değer verme sil kafandan böyle şeyleri her ne kadar zor olsada mutlu olmak senin elinde bunu unutma...
haklısın ama zor dediğin şey bazen imkansız gibi gözüküyor gözüme..umarım başarılı olurum..imkansızı gerçekleştirmek mümkün mü?? :roll:

mümkün olsun olmasın senin elindedir... sen kendine güvendikten sonra gerisi gelir zaten o zaman bak nasil mümkün oluyor...