Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ben ya ben...

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

ben ya ben...

Mesaj gönderen fotosentez »

hayat gittikçe zorlaşıyor mu yoksa ben mi güçsüzleşiyorum? herşey üzerime mi yıkılıyor yoksa ben mi kendimi herşeyin altına atıyorum? kimse beni anlamıyor mu yoksa ben mi kendimi anlatamıyorum?..
ben küçük kalmak istiyorum..eskisi gibi...oyuncaklarımı yere dökmek saatlerce oynayıp hayal kurmak istiyorum..çizgi film seyretmek,çocuk programlarındaki o abuk subuk şarkıları bağıra çağıra söylemek istiyorum..duvarlara resimler çizmek..parkta oynamak..kaydıraktan kaymak..düşmek istiyorum anne DÜŞMEK İSTİYORUM!hani beni öpüp de kaldırırdın ya yerden..damla damla gözyaşlarım yanaklarını ıslatırdı hani..gözlerin yaşarırdı hani..
geç kaldım dimi..?olsun hayal işte...artık bebek değilim.büyüdüm..sorumluluklarım var..sonra alışacağım belki ama şimdi gerçekten çok ağır..aahh!!oymuş buymuş bananeeeeeee!!diye bağırabilsem..anne bıraktım içimdeki tek birşeyi silemedim ben..hala umut var yaşıyor o küçük çocuk anne..eziyor hayat onu..yok etmeye çalışıyor..yardım et anne..ne olur yardım et..benim kollarımda ölüp gitmesin dayanamam ben bakma tavrıma ben hala küçüğüm anne.. :cry:

yprk...
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Re: ben ya ben...

Mesaj gönderen GULCIN »

hayat gittikçe zorlaşıyor mu yoksa ben mi güçsüzleşiyorum? herşey üzerime mi yıkılıyor yoksa ben mi kendimi herşeyin altına atıyorum? kimse beni anlamıyor mu yoksa ben mi kendimi anlatamıyorum?..

bende :cry: :cry: :cry:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

bende annemi özlüyorum yaprak! ama bilki ne yaşarsan yaşa bir gün anne bile olsan o içindeki çocuk hep yaşar ve hiç olgunlaşmaz . en çok o üzülür. hayat en çok onu yorar . ama bir iyi yanı var : bir gün kocaman yürekli bir adam o çocuğu görebilecek kadar içtense seni kimsenin sevemeyeceği kadar sevecektir . ama daha erken meleğim :))))) bir gün sahip olduğun güzelliğin farkına vardığında hazan haklıymış diyeceksin ve ozaman canın bu kadar acımayacak .
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Tebrik ederim çok güzel bir yaklaşım ...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Hoş yazı... :)
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan

sağolun gerçekten.hazan ablacım sende sağol.haklısın..
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

...
hayat geriye gelmez
o hayat bize hiç gülmez
sen şeker kokarsın anne
sırtıma değersin anne
kelebekler ölürken anne
pencereler kırılır anne
kahveli göğsüne düşerim anne
...
hsn1989
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen hsn1989 »

Eline sağlık çok hoş bi şiir 8)

hayat öyle bişey ki hi birşey anlamadan yok olup gidiyor..
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan

sağolun haklısınız:)