Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bir 14 Şubat gecesi...

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Bir 14 Şubat gecesi...

Mesaj gönderen suppsugar »

Uzun gecelerden biriydi. Hani sonu gelmeyen, bitmek bilmeyen koyu katran yalnızlık kokan gecelerden...
Ne çok zaman geçmişti üzerinden, 8 ay, 8 hafta, 8 gün... Birden aklıma düştün, tıpkı yüreğime düştüğün gün gibi birden oldu herşey aniden...
Seni gördüğüm ilk andan, gördüğüm son güne kadar herşey birbir sıralanıverdi beynimde, konuşulan her kelime havada asılı kalan uçan balonlar gibiydi...
Kocaman bir salon canlandı önce gözümde, şık bir takım elbise içinde en kibar halinle sen, hiç beklemediğim bir anda eğilip kulağıma fısıldadığın kelimeler... sanki yıllardır beklediğim an, o andı!
Ve sanki çok güzel birşey yapmıştım da Tanrı seni bana armağan olarak göndermişti, ilkokulda küçücük tahta sıralarda, boyunlarında su mataraları asılı miniminnacık çocuklar geldi aklıma, benim de elmam kızarmış olmalıydı ve sen yakama takılan ilk kırmızı kurdelaydın!
Kocaman bir salondu... Etrafta şık giyimli insanlar vardı, sıra sıra oturuyorlardı, sıra sıra oturuyorduk, yanyanaydık.
Kulağıma daha önce hiç duymadığım melodiler takılıyordu, sanki dünyanın en güzel şarkısını dinliyordum, yanımda sen vardın, sanki şarkıları sen söylüyordun, kulağıma senin sesin geliyordu, yanyana oturuyorduk.
Gözlerimden intihar eden damlaları parmak uçlarınla yakalıyordun. Yüreğinin ateşi benim de yüreğimi kavuruyordu çünkü yanyana oturuyorduk, o an ikimizde bir ömür yanyana olmayı hayal ederek şarkılar söylüyorduk...
Gece bitti, şarkılar bitti, sen bittin, meğer gördüğüm bir rüyaymış, rüya bitti...

MaSaL...
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Re: Bir 14 Şubat gecesi...

Mesaj gönderen GULCIN »

Gece bitti, şarkılar bitti, sen bittin, meğer gördüğüm bir rüyaymış, rüya bitti...

yüreğine sağlık canım ya keşke hiç bitmese bu rüya deriz ama güzel şeyler hep biter ve çok kısa sürer doyamayız.
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Re: Bir 14 Şubat gecesi...

Mesaj gönderen suppsugar »

aslında bu bitişler bizi yeni başlangıçlara hazırlıyor,senin de yüreğine sağlık cnm