Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bir devam filmi / siyah beyaz türkçe dublaj

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Arkadaşlar daha önceleri de belirttim yeni dinleyiciler şu bu onlar şunu dinliyor yok bunu tartışmasını sakın yapmayın bu sitede. Yeri bura değil çünkü. İsteyen istediğini dinler.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
t.h.y.a.

Mesaj gönderen t.h.y.a. »

feridun düzağaç bir yaşam biçimidir,bir duruştur,yalnızlıklarına anlam katanların sessizliğidir feridun düzağaç.son albüm de bunun bir getirisidir doğal olarak.buraya iyi olmuş,aman ne başarılı adam falan yazmayı gereksiz bulanlardanım.o yazsın,sölesin ve bize kalsın yeter.(hayatta paylaşamadığım tek adam)
gokceo

Mesaj gönderen gokceo »

FD yeni albüm süper!Dün gece de Sabancı Üniversitesi'ndeki konserine gittim, muhteşemdi. Bir sanatçı şarkılarını söylerken şarkının içinde kayboluyor,ne kadar güzel..Hissediyor, yaşıyor o an şarkıyı..Bize de bunu yaşattığı için kendisine teşekkür ediyorum..
penthesilea
Üye
Üye

Mesaj gönderen penthesilea »

keşke bir feridun düzağaç şarkısı olsam
ve yalnızlığımın içinde kaybolsam...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

yeni albüm gerçekten harika..yani orta yaşın dingiliğini anlatıyor şarkılar biraz da...
ezgiiii

Mesaj gönderen ezgiiii »

albüm çok ii ya..şarkılar yine süper..şarkıların anlamları süper..klasik bi feridun düzağaç albümü işte=)tek kelimeyle süper
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

bu konu ile ilgili başlık açılmış ama polemikl yaratabileceği için kilitlenmişti
sanırım görmedin :(
muhteşem kanuni

Mesaj gönderen muhteşem kanuni »

arkadaşlar merhaba.müthiş mutluyum bugün çünkü bir konser duyurumvar.30 Mart 2006 saat 20.30'da feridun düzağaç bursa'da konserde olacak önemle ve mutlulukla duyrulur.
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

muhteşem kanuni yazdı:arkadaşlar merhaba.müthiş mutluyum bugün çünkü bir konser duyurumvar.30 Mart 2006 saat 20.30'da feridun düzağaç bursa'da konserde olacak önemle ve mutlulukla duyrulur.
konser nerde peki??
fedeizm

Mesaj gönderen fedeizm »

cansu cancan yazdı:
muhteşem kanuni yazdı:arkadaşlar merhaba.müthiş mutluyum bugün çünkü bir konser duyurumvar.30 Mart 2006 saat 20.30'da feridun düzağaç bursa'da konserde olacak önemle ve mutlulukla duyrulur.
konser nerde peki??

evet konser bursada nerede?
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

ya 30 mart perşembeymiş, ben o zaman esk.deyim:( ama konser bence ya tayyare kültür merkezinde ya da resimli bardadır..
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

bursalılar ve bursa konserine gidebilecek olanlar .bu konserin tadını bizim içinde çıkarın.galiba mayısa kadar istanbulda konseri yok :cry:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

şunlar size birşeyler ifade ediyor mu? bi zahmet okuyun lütfen...

fd-t1774.html

RONAL yazdı:Arkadaşlar ankara konseri süperdi.Sabahtan beri koyu bir sohbet ettik.Lavinya.net i takip edip etmediğini sordum.Bezen ediyorum dedi.Ama belki hayal kırıklığı yaratabilecek birşey daha söyledi:''ORADA TARTIŞILAN KONULAR VE SORULAN SORULAR BENİM CEVAP VERMEK İSTEMEDİĞİM,ÇOK ÖZELE KAÇAN KONULAR.BU YÜZDEN FAZLA İLGİLENMİYORUM!..''
nilay_14 yazdı:bu konu ile ilgili başlık açılmış ama polemikl yaratabileceği için kilitlenmişti
sanırım görmedin :(
arkadaşlar, özellikle yeni katılanlar.. çoğunlukla, sadece yeni cevap yazılan başlıkları okuyup onları cevaplayacağınıza eski başlıklara da bir göz atsanız arada bir? ya da en azından duyuru bölümündeki tüm mesajları bir okusanız bizleri ne kadar mutlu edersiniz anlatamam!... forumda hep aynı şeyler yazılıp duruyor!...
acapella5555

ağlamıyorum isimli şarkı

Mesaj gönderen acapella5555 »

gerçekten mükemmel olmuş, dinlerken insan kanatlanıp başka diyarlara uçuyor sanki....
istanbullu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen istanbullu »

mrb duyduğumda çok mutlu oldum çok şanslıyızki onun gibi biri var onun gibi biri bir daha dünyaya gelmez seni çok seviyorum f.d iyi varsın iyiki bizimlesin :lol: