bir devam filmi / siyah beyaz türkçe dublaj

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
smash

Mesaj gönderen smash »

burrrcu yazdı:dün Çanakkale deki bildigim tüm albüm satan yerlere gittim.sadece bir tanesi geldi ve bitti yarın yeniden gelecek dedi.bu gün de babamı gönderdm alması için eli bos dönerse yemin ediyorm ağlıcam yaa
Ç.KaLe de nerde ya..?
güneşay

Mesaj gönderen güneşay »

off ya ben hala edinemedim albümü.başkaları yorum yapmaya başladı bile.
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

yaa aLbümü dinLemekten yorum yazmayı unuttum :)
orjünaL aLt yazıLı'dan soraki kitLeyi pek memnun etmicek,onu hiç bıreakmıcak oLan dinLeyiciLerini memnun edicek hatta onLara çok güseL bi yeni yıL hediyesi oLan arşivimin en değerLi aLbümLerinden biri..! çok karışık bi cümLe oLdu yaaa :roll:
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Albümün kesinlikle en baba parçası "Ağlamıyorum". Albümün içinde farklı denemeler olmuş. Ve Köprüden Önce Son Çıkış ı getirdi aklıma nedendir bilmiyorum. Sound olarak değil ama genel olarak bana öyle geldi(belki de birkaç parçadaki sözler açısından böyle düşünüyor olabilirim). A1 içermediği kesin olmakla beraber albümün ilk parçasının melodisi beynimde dolanmaya başladı... Ve son olarak hâlâ içinde bir "estarabim" içermiyor...
En son haldunbar tarafından Cumartesi, Ocak 7, 2006 21:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

feza yazdı: orjünaL aLt yazıLı'dan soraki kitLeyi pek memnun etmicek,onu hiç bırakmıcak oLan dinLeyiciLerini memnun edicek hatta onLara çok güseL bi yeni yıL hediyesi oLan arşivimin en değerLi aLbümLerinden biri..!
Böyle de denilebilir... :)
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

evet evet,kesinlikle :!:
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

evet...benim de aklıma geldi..gerçek F.d fanları için yapılmış bi albüm gibi sanki..belki feridun da albümlerinde alev alev diyen başka da bişey demeyen dinleyicilerden sıkılmıştır ..kimbilir.
hseven359
Üye
Üye

evet...melissa...ben de çok sevdim 'DELİ' yi...hem farklı biçimde söylemiş hem de beni anlatıyor biraz.. :D ...ağlarsan düşerim de çok güzel özellikle müziği....cidden bu albümde hangi parçaya klip çekilecek hiç tahmin edemiyorum...öyle F.D,Dipteyim-sondayım,yada Aşkın e hali gibi ön plan şarkı yok bence ..
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

aynen senin gibi düşünüyorum :)
orjinal-alt yazılı ile arasında görülebilir farklar var,albümü ilk dinlediğimde biraz şaşırdım ama çabuk alışıyo insan,hemen dilime dolanan şarkılar da emekli kerem,ağlarsan düşerim,DELİ,sokaklarda evcil oldu
fllory

heeyy

Mesaj gönderen fllory »

kaset süperrrrr.walla dinlemeye doyamadim.yürüdüm süper pi parça.f.d kisaca hayatini anlatmis.çok da güsel olmussss :D
denizezail
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen denizezail »

oh be en sonunda..ama beklediğimize değmiş galiba..yine içimize işlettirdin sonuna kadar..teşekkürler..
yasamak zor bi oyun

Mesaj gönderen yasamak zor bi oyun »

ya hemen forumlara düşmüş ya sanki benim albümümü paylaşıyolarmış gibi hissettim içim gitti ya. :(
reporterfıratbjk

Mesaj gönderen reporterfıratbjk »

Sensizlikten kalan en acı gerçeğim
Hiçliğim...
Ucuz basit ve sıradan
Pazara çıkmış gibi sanki
İpliğim, ipliğim...
Hayat beni unutsada sen unutma
Adımı unutacak kadar kaybettim kendimi
Olsun...
Beni unutma... Beni unutma...
Ritmik

Mesaj gönderen Ritmik »

albüm çok güzelll bugüne kadar aldığım en iyi yılbaşı hediyesiydi :)

her şarkısı güzel, müzikal olarak zaten aşmış albüm, enstrümanların zenginliği fede'nin gönlünün zenginliğiyle birleşince bir devam filmi ortaya çıkmış... gişe rekorları kırmasını beklemiyorum bu filmin, orj.alt. yaz. kadar popüler kültür bağımlılarına pek hitap etmeyen, hepimizin içinden bir yerlerden, derinden gelen, eski albümlerinin tadını veren bir albüm bana fedee'nin....

ikii günür deli'ye vurdum kendimi.... deli'yi durmadan dinliyorum :)
ardından ağlamıyorum, ağlarsan düşerim, sokaklarda evcil, bir gün ölürsem, beni unutma.... hepsini saydım nerdeyse :)

deliiii ! için ayrıca tekrar teşekkürler eder, feridun düzağaç'a el sallıyorum merhaba der gibi...
hseven359
Üye
Üye

''albümü ilk dinlediğimde biraz şaşırdım ama çabuk alışıyo insan''

evet ben de senin gibi düşünüyorum..ilk dinlediğimde ben de biraz çok şaşırdım bence bunun sebebi: eski albümlerin etkisi ve beklentilerimizin büyüklüğünden.. ilk dinlediğimde acaba ne zaman 'uçak' yada 'Boş ders şarkısı' gibi bir şarkıyla karşılaşacağım diye düşündüm..
Fakat tekrar tekrar dinlediğimde bu şaşkınlığım gitti...Ayrıca cd deki resimler ve Feridunun yeni saç stili de albüm gibi harika..bence fd yi kısa saç daha genç ve çekici gösteriyor...Sanki 38 değil 28 yaşında..