Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

birşeyler yapmak

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

birşeyler yapmak

Mesaj gönderen Bugfixed »

Şair demişya; Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur. işte tam da öyle.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Scream

Mesaj gönderen Scream »

anlayana iyi bir söz tuttum
LEON...

Mesaj gönderen LEON... »

Vayyyy...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

ya bişey sorcam murat abi buraya kendi eserlerimizi verebileceğimziz bir bölüm açmamızda bir sakınca var mı?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ne gibi valla anlamadım.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
mavis

Mesaj gönderen mavis »

süper valla iyi laf
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

evet kesinlikle bişeyler yapmak lazım,kendi adımıza sevdiklerimiz adına geleceğe dair planlar yapmak,yeni bişeyler kazanmak değil de en azından sahip olduklarımızı elde tutabilmek adına,hayata bi parça katkıda bulunmak mesela...kimse üstüne alınmasın çoğumuz birer odun bile değiliz,birer " ot " uz
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

melissa__ yazdı:evet kesinlikle bişeyler yapmak lazım,kendi adımıza sevdiklerimiz adına geleceğe dair planlar yapmak,yeni bişeyler kazanmak değil de en azından sahip olduklarımızı elde tutabilmek adına,hayata bi parça katkıda bulunmak mesela...kimse üstüne alınmasın çoğumuz birer odun bile değiliz,birer " ot " uz

bir ot tan odun olmasını bekleyemzsin dimi? :?: . illa bişiler yapmak için odun olmaya gerek yok,ot t bişiler yapabilir :!:
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Olayın Bugfixed tarafından düşünülen sanatsal bölümü darmadağın oldu galiba :?:

Deep Not: Birçok şey yapıp da ot olan insanlar da var, buna kendimi örnek gösterebilirim sizin bakış açınızla. Önemli olan insanın kendisini nasıl gördüğü ya da en azından görmek istediğidir...Ya da hepsini boşverin gitsin, bu en güzeli...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

benim kasteddiğim o değildi,sadece biraz felsefik bi bakış açısıydı..ki ben konunun darmadağın olduğuna katılmıyorum
ot derken anlatmak istediğim bi çiçek falan değil genel anlamda bitki gibi olmak yani elinizin kolunuzun bağlı olması ya da hareketsizlikti,tepkisizlikti.bir otla bir odun arasında mutlaka ki fark vardır,hele bir ağaçla odun arasında ohooooo :!:
stereo

Mesaj gönderen stereo »

İyiki dağılmamış konu yaniii odun ot çiçek böcek hehehe bu şair başka neler demişş abiii ...!! :D
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

anlatılanlardan anladığın bu mu (çiçek böcek)??pes valla!
tarlaçiçeği

Mesaj gönderen tarlaçiçeği »

eger zirvede çam olamazsan,vadide bir çam ol,ama ol.Derenin yanındaki en güzel çalı sen ol.Ağaç olamazsan küçücük bir çalı ol.çalı olamazsan bir parça çimen ol.süsle şenlendir bir yol kenarını.Balina olamazsan küçücük bir balık ol.Ama göldeki balıkların en kıvrak olanı.Hepimiz kaptan olamayız,tayfalarda olacak.Hepimiz için yapacak bi,rşeyler var bu dünyada.Büyük işlerde var,küçük işlerde.....Yapmamız gereken şey yanıbaşımızda.Anayol olamazsan ol bir patika.Güneş olamazsan ol bir yıldız.İster büyük ol ister küçük,her zaman en iyi ol yanlız......
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

sair demisse bir bildiği vardır buna eminim:)
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

seyytan yazdı:sair demisse bir bildiği vardır buna eminim:)
katılıyorum..
iyi adamdır şair, tanırım ve hatta yaşarım kendisini :lol: :wink: :arrow: