Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Büyük Benzetme

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
patosss

Mesaj gönderen patosss »

ya arkadaşlar boşverin...sadece şarkısının başlığını aldı die böyle suçlamalar yapmamalıyız...ne de olsa kimse fd gibi anlamlı sözler yazamaz...bırakın kendi hatalarını kendileri bulsunlar ki bence aşkın s halinin olmadığını anlıcaklar ve onlarda hatalarını anlıcaklar... :wink:
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

bence feridun abi bu olayı hiç takmaz bile ama anlayamıyorum madem yeni bir şeyler üretemiyorsun ne diye emeğe saygı göstermiyorsunki.gerçekten sinir bozucu bir olay..
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

aslında doğru söylüyorsun patosss boşvermek en iyisi ve haklısın aşkın s hali olmadığını anlayıp,doğru olanı yani orjinalinin farkına varıp aşkın sadece e hali olduğunu anlayacaklardır elbet :wink:
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

yılmaz morgülde şebonun can kırıklarından sonra cam veya gene can kırıkları diye bi şarkı yapmıştı :lol:
:evil:
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

ben şimdi sizden duyuyorum ama bana çok komik ve çok saçma geldi aşkın s halimi :lol: o ne oluyomuş bir açıklamasını yapabilecek olan varmı?
bence sinirlenmeye değmez böyle insanlardan beklenir bu tür şeyler... :wink:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

arkadaşlar bi albüm çıkarılıyo bu bi taklit olabilir belki ama albüm çıkaildiğine göre hukuki bi sorun yok demektir feridun un bi yorum yapacağını sanmıyorum çünkü kitller gerçekten farklı ayrıca sinan özen de ii bi müzisyen iice anlamadan şarkıyı dinlemeden yorum yapmak emeğe haksızlık gibi geliyo :roll: tabiki ismi buna benzer bi şarkımız var ama sinan özen farklı bi tarz eleştirmek bile anlamsız
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

yaratıcı olmak çok ayrı bişey buna yeteneği olmayanlar da bu şekilde taklit yoluna başvuruyorlar işte,ayrıca aşkın s hali die bişey çok komik gelio kulağa,
elmashan

sinan ozen'''''tiiiii

Mesaj gönderen elmashan »

ya bu cidden komik kimse onun takliti olamaz sarkisini ismini bile taklit edemez.o adam ne yapsin bu mukemmel insani taklit edilmesinde ne yapsin yauuu
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Bırakın da bu popüler ortamda birazcık eğlensin.Yazık parası bitmiştir...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

bence artık sakinleşelim...yapılan hoş bişey değil farkındayım ama bu kadarda yüklenmeyelim bana kalırsa
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

neeeee!!!Böyle bir saçmalık olamaz yaa!Yeni bişeyler üretemiyosun bari çalma!acaip sinirlendim hee....sessiz kalınmaması gereken bi durum bence.Ama fd kaliteden ödün vermez ve sessiz kalır gibime geliyo.O böyle gereksiz tiplerle muhatap olacak biri deil.O mükemmel :)
andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

:x BENCE BUNA BENZETEME DEĞİL DE DÜPEDÜZ HIRSIZLIK DENİR.ÇÜNKÜ EMEK ÇALMAKTA BİR HIRSIZLIKTIR.ARKADAŞ İNANIRMISIN BENDE KRAL TV DE BU ALBÜM İSMİNİ GÖRDÜĞÜMDE SİNİRLERİM TEPEME ÇIKTI VE HEMEN BURAYA DUYURMAYI VE ELEŞTİRİLERE AÇMAYI DÜŞÜNDÜM AMA SEN BENDEN ÖNCE DAVRANMIŞSIN.HELAL OLSUN BENCE ÇOK YERLİ YERİNDE BİR ZAMANLAMA YAPMIŞSIN.BU ŞAHIS İÇİN F.D.NİN ÇIKIP TA CEVAP NİTELİĞİNDE BİR ŞEYLER SÖYLEYECEĞİNİ SANMIYORUM.BEN CE BÖYLE İNSANLARIN SEVİYESİNE İNMEMEK İÇİN SESSİZLİĞİNİ BOZMUYOR BENCE ÇOKLTA İYİ EDİYOR.ÇÜNKÜ BU YAPMACIKLIK VE SAHTECİLİK O ŞAHSIN NE KADAR DÜŞÜNCESİZ VE DUYARSIZ OLDUĞUNU GÖSTERİR.AMA UNUTMAYALIM Kİ SESSİZ KALMAK HAKKINI SABOTE ETTİRMEK DEĞİLDİR.BAZEN SESSSİZ KALMAK NE KADAR HAKLI OLDUĞUNUN BİR GÖSTERGESİDİR. :!:

HEP DESTEK TAM DESTEK İLLEDE F.D.!!!!!!!
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

arkadaşlar hepimiz feridun u seviyoruz ama başka sanatçıları bu kadar aşağılamak haksızlık olur bi sürü şarkı benzetmeleri var bu artık çok alışılmış bi durum oldu ne yazık ki :( tabiki yapılan iş bizim açımızdan çok kabullenilebilir cinsten değil ama dediğim gibi kulvarları çok farklı belki feridun un buna benzer isimli bi şarkısı olduğundan bile haberi yoktur bunu bilerek yapmışsa zaten hukuki olarak karşısına çıkacaktır
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

ArkadaşLar... Bu benzetmeler diğer arkadaşLarın da söyLediği gibi bir çok zaman ve bir çok yerde oLuyor. Daha önce de ""Tüm Hakları Yanlızlığıma Aittir" albümü çıktıktan sonra da "Depresyondayım" diye bir şarkı da başka bir sanatçı tarafından söylenmişti.. Yine böyLe bir durumdu! Ve yanlış hatırLamıyorsam Feridun Bey'de bu konuyLa iLgili rahatsızLığını radyo programLarı dahil bir çok yerde diLe getirmişti.. Bu konuyLa iLgiLi de bir rahatsızLığı oLursa mutLaka duygu ve düşünceLerini yerine getirecektir diye düşünüyorum... :roll:
bındım

Mesaj gönderen bındım »

Bence de sessiz kalmak demek bu hırsızlığa göz yummak demek.
Rahatsızlığını bence sessiz sedasız duyurmalı.Çünkü tüm şarkı sözleri ve isimleri FD ve bizim için çok değerli. :!:
Kilitli