Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Büyük Benzetme

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
bındım

Büyük Benzetme

Mesaj gönderen bındım »

Arkadaşlar SİNAN ÖZEN diye bir adam varmış.Ve bir album çıkarmış adı ise AŞKIN 'S' HALİ.Bu sabah internette gördüm. Bu isim size de tanıdık geldi mi(?) Adam resmen Feridun DÜZAĞAÇ'IN şarkısının adını ÇALMIŞ.Sadece bir harfini değiştirmiş. FD buna sessiz kalır mı dersiniz??
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

terbiyesizlik nitelendirmesini bizler yapamayız eğer öyle bir durum var ise hukuki yollardan halledilir yani.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

Ne demek bu ya utanmasa tüm ismi kullancakmış :x sinirlendim çok ya
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

Ben de gördüm tv de albüm tanıtımını çok sinirlendim yaa bu kadar olur yanii insanlar ne kadar kolaycılığa alışmış nerde kaldı bu işin sanat yönü :x
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

evet ya bende duydum o aşkın s hali diye bi şarkısı varmış
çok sinir bozucu bişey yaa gerçekten :x
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

ya arkadaslar bırakın ugrasmayın ya zaten onun kitlesi belli feridun abiminde olayı sallayacagını pek dusunmuyorum cunku ddgim gibi sallanası bi olay degil...
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

ya taklitle bi yerlere gelmeye çalışan zavallı diye nitelendirebileceğimiz biri işte.. boşverin..
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

tAkLİtLEr ASLINI yaşatır...
fD buna sessiz kalır bence
doğrusuda bu zaten...
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

duydum ve çok sinirlendim
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

pess!sadece bunu diyebilirim...
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

fd bence de buna sessiz kalır yani tersini dşünen arkadaş var mı? :roll:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Bilemem sessiz kalır ya da kalmaz ama şunu açıkça görebiliyoruz zaman öyle bir zamanki eskilerle yeni yapmaya çalışıyor kaç kişi kaldı FD gibi üreten :?:
peri güzeli

Mesaj gönderen peri güzeli »

kesinlikle sesiz kalır .. onu bilen bilior birşeyler sölemesine gerek yok şarkıları konuşturan o!!!
aşkınehali

Mesaj gönderen aşkınehali »

bozcaadalı yazdı:Bilemem sessiz kalır ya da kalmaz ama şunu açıkça görebiliyoruz zaman öyle bir zamanki eskilerle yeni yapmaya çalışıyor kaç kişi kaldı FD gibi üreten :?:
Kesinlikle doğru.Ayrıca Feridun Düzağaç gereğini yapar.Sessizde kalabilir hiç aldırmaz da o bilir.
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

albüm reklamını 1-2 gün önce tvde gördüm ben de.. şok oldum, inanamadım, bu kadar da olmaz dedim.. ama olmuş artık, yapçak bişi yok..
Kilitli