Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ÇANKIRI

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
andmaiyesi
Üye
Üye

ÇANKIRI

Mesaj gönderen andmaiyesi »

BAZI KİŞİLERİN ÇANKIRI DİYE BİR YER HİÇ DUYMADIK DEMELERİ BENİ GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜYOR.BU SADECE BENİ DEĞİL ASLINDA TÜM ÇANKIRILILARI DA ÜZÜYOR.YANİ ANLAMIYORUM HİÇ Mİ COĞRAFYA BİLGİLERİ YOK.ÇANKIRIYI ILGAZIN İLÇESİ ZANNEDENLER BİLE VAR :!: PEKİ YA SOFRALARDAKİ TUZLAR NERDEN GELİYOR BİLEN VAR MI?TABİ Kİ ÇANKIRIDAN :!: TUZ GÖLÜ DEĞİL BELKİ AMA TUZ MAĞARASI VAR :!: BELKİ DİYECEKSİNİZKİ SAÇMALAMIŞSIN AMA BENİM AÇIMDAN DÜŞÜNÜN SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ :?: BENİM KIRGINLIĞIM İNSANLARIN ÇOK BÜYÜK OLMASA BİLE VATANIMIZIN BİR İLİNİ HİÇE SAYMALARIDIR...LÜTFEN DUYARLI OLUNUZ...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Valla şahsi olarak adını bilmediğim hakkında bilgisi olmadığım ilçe bile yok. Ama herkes bir değil coğrafyayı ya da genel kültür çoğu kişiye göre boş iş hiç ilgi alanlarına da girmez. Birazda bu işlem reklamla alakalı bazı etkinliklerle adını duyurması gereklidir. Oradaki yöneticilere de sormak gerek bence.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

bence her ülke vatandaşı, yurdunun en azından illerini tamamen bilmelidir...
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

Ama cankırını yerini bilmeyen insanlar semra hanımın oglunun hangi mahallede ve hangi otelde kaldıgını bilirler onnların sucu mu bu yoksa TV lerin mi anlamadım hic
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

tamamen acınacak bi durum
çok yazık..
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Re: ÇANKIRI

Mesaj gönderen emrepark »

andmaiyesi yazdı:BAZI KİŞİLERİN ÇANKIRI DİYE BİR YER HİÇ DUYMADIK DEMELERİ BENİ GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜYOR.BU SADECE BENİ DEĞİL ASLINDA TÜM ÇANKIRILILARI DA ÜZÜYOR.YANİ ANLAMIYORUM HİÇ Mİ COĞRAFYA BİLGİLERİ YOK.ÇANKIRIYI ILGAZIN İLÇESİ ZANNEDENLER BİLE VAR :!: PEKİ YA SOFRALARDAKİ TUZLAR NERDEN GELİYOR BİLEN VAR MI?TABİ Kİ ÇANKIRIDAN :!: TUZ GÖLÜ DEĞİL BELKİ AMA TUZ MAĞARASI VAR :!: BELKİ DİYECEKSİNİZKİ SAÇMALAMIŞSIN AMA BENİM AÇIMDAN DÜŞÜNÜN SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ :?: BENİM KIRGINLIĞIM İNSANLARIN ÇOK BÜYÜK OLMASA BİLE VATANIMIZIN BİR İLİNİ HİÇE SAYMALARIDIR...LÜTFEN DUYARLI OLUNUZ...
üzülme arkadaşım yalnız diilsin,bunu kahramanmaraş için söyleyenler de var.Zaten etrafımızda tarihini bilmeyen bir dolu boş kişilik var,biraz tarihten haberdar olsalar anlayacaklar ama ne çare
furkanca02
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen furkanca02 »

Walla ben aslen Çankırı/Ilgaz lıyım. Bu konu hakkında "andmaiyesi" arkadaşıma katılıyorum. Lisede okurken -"nerelisin?" diyen bi arkadaşıma verdiğim -"çankırı" cevabına karşılık, o kişiden -"neresi orası ya? yoksa ankaranın bi ilçesimi" cevabını alınca dumur olmuştum!... Üstelik bu arkadaş bizim sınıfta ikinci okulda da bir dereceye sahipti :) (Not: yanlış anlaşılmasın ama okul istanbulda bir anadolu lisesiydi :) )
oscar
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: ÇANKIRI

Mesaj gönderen oscar »

bana göre çankırı kadar guzel bır yok.çünkü benim memleketim.oranın havasıda hoştur.özellikle yağmur yağında çıkan toprak konus inanılmazdır.hee bıde bır cok tarhi eseri vardır mesale bı mecidi vadır.ve de koyleride çokk guzeldir.herkasin gezip görmesini isterim 8)