Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Caresizim careyi ölmekten buluyorum yardim edin bana !!!!!!!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Dilan17

Caresizim careyi ölmekten buluyorum yardim edin bana !!!!!!!

Mesaj gönderen Dilan17 »

BEN birini seviyorum beraber oldum sonra ailemiz evlenmemize onay vermedi ama biz gizli beraber kaldik ama simdi o evleniyor ve ben careyi ölmekte buluyorum cunku dayanamiyorum onu seviyorum ve onu bir baskasinla DÜSÜNEMIYORUMMMMMM :cry:
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

tamam sakin ol ailene bu konuyu daha sakin ve ciddi anlamda açmalısın sonra bu sevdiğin kişi şimdi evleneceği kişiyi istiyor mu?
eğer onu sevmiyorsa aşkınızı ayakta tutmak için elinizden geleni yapmalısınız!!!
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

ah güzelim ben de sana benzer bi durumdayım sevgilimle beraber olduk..mutlaka evleneceğiz diye.. ona hala güveniyorum bugün olsa yine yapardım ama şimdi psikolojisi bozuldu hiçbirşey paylaşamaz hale geldik çok kötüyüm ne yapacağımı bilemiyorum. beni üzmemek için ara verelim dedi ve şimdi ona dokunamıyorum öpemiyorum.... birazdan dershaneye gideceğim yine gözlerimin önünde olacak ama o sıcak ellerini tutamayacağım.... uzgun:
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Keşke Dipteyim Sondayım Depresyondayım diye bir forum olsa da bunları orada paylaşabilseniz. Sizler için üzülüyorum arkadaşlar ve korkarım tek yapabileceğim bu.
askbestesi

Mesaj gönderen askbestesi »

Ah canım benim yazık olmus sana :'( üzüldüm simdi yaa neyse Kader diyip geçelim...Üzülme Ölüm en son yapacağın sey olsun :D
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

Sevgili kardesim durumun gercekten cok kotu ama boyle bu durumda yapacagin sey hayat?na son vermek olmamali. Bir cok insan senin yasadiklarinin aynisi yasiyor, belkide seninle ayni seyleri dusunuyordur. Bu durumdan kurtulmak icin olumu deil farkli seyleri dusunmelisin. Olum care deildir...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

ölüm çare de?il demekki o seni senin onu sevdi?in gibi sevmemi? böyle insanlarda var ne yapcan ya?amaya bak...
minis
Üye
Üye
İsim: Mine

Mesaj gönderen minis »

aycell_xxx ; bugün olsa yine mi yapard?n??? yaz?k!!!
eger bir ?eyler yap?yorsan?z düsünerek yap?n bunu!cok cahilce hareketler!pisman olmak icin cok gec!
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

durumun gerçekten zor,ama bu insanla birbirinizi seviyorsanız hala sorun nerede?ailesinin zoruyla falan mı evlendiriliyo,bu çağda olur mu böyle şey bu devirde???pekala sana olan sevgisi uğruna bunlara karşı koyabilir?ama eğer ki bilerek bi evlilik yapıyorsa saygı duymaktan başka çaren yok!o insnaın snaa sevgisi bitmişse ne diye kendini harap edesin ki??hayatta bi şeyleri kaybederken bi şeyleri kazanırız,her bitiş yeni bi başlangıcı doğurur!kendine böyle bi şansı vermen gerektiğini düşünüyorum,ve nickindeki sayı senin yaşını yansıtıyorda çok çok gençsin,hem ölümü ağzına almak konusunda hem de böyle pes etmek için!bi hata yapmışsın bişiler olmuş ve BİTMİŞ!hayatın ellerindeyken ona kaldığın yerden devam etmen dileklerimle :wink:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

benzer bir duruma dolaylı bir şekilde tanık oldum kısa bir süre önce tanışmışlar ve birlikte olmuşlar çocuk kızın durumundan dolayı başka biriyle evlenmeye kalktı kız ailesine cevap veremeyeceği düşüncesiyle ölümü düşündü iyi ki onu vazgeçiren birileri vardı etrafında sonradan herşey düzeldi. çocuğun evlendiği kız da kırk kat yabancı bir kere telefonda konuştuğu biri ve tabiri caizse her türlü pisliğe bulaşmış biri çocuğa yapmadığını bırakmadı

yaa anlatmak istediğim böyle şeyler çok üzücü ama bir o kadarda sık rastlanan şeyler ölüm tek çare değil

her gece yeni sabahlara uyanıyoruz ve inanırsan güneş her sabah türlü güzelliklerle doğacaktır.
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

Herşeyi ölümle bağdaştırmamak gerek çünkü o bile bir çok şeyin çaresi değil bana göre ve ölmek bu kadar basit olmamalı hayata daha tutunmaya bak.Sevdiklerini ve daha çok seni sevenleri düşün onların çekeceği acıyı..
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

offf...bence aileler bazen olgun davranmaları gerektiğini unutuyorlar...bu senin hayatın istediğin gibi yaşa çünkü yaptığın herşeyin sonucu seni etkilecek sana akıl verenlerin değil..eğer onu hala seviyorsan ve bu noktadan sonra paylaşabileceğiniz birşeyler olduğunu düşünüyorsan hiç çekinme..git ona durumu anlat. ama içten ol. gururunu düşünüp de gerçek duygularını saklama..isterlerse senin hakkında kötü şeyler düşünsünler..sen aşkın için savaş...gerisi gelecektir. :wink:
minis
Üye
Üye
İsim: Mine

Mesaj gönderen minis »

o senin sevgine layık değil.senin degerini bugün bilmeyen,senin sevgini bugün haketmeyen bil ki bir kaç sene sonra yine senin degerini bilmeyecktir ve senin sevgini haketmeyecektir...bırak gitsin!!!
GhosT

Mesaj gönderen GhosT »

Bugünü gülümseyerek geçmişe teslim etmeyi öğrenmelisin Cünkü ileride dönüp baktıgında kötü bir geçmişe rastlayabilirsin.. Hiç kimsenin senin haytına müdahale etmesine izin vermemelisin.. Eğer biri senin 1 saniyeni bile mahvediyorsa hayıtından onu atabilme gücüne sahip oldunu fark edip buna izin verme.. Çünkü buna hakkı yok... Bazı durumlarda herşey ters dönebilir ama bu senin pişman olmanı gerektirmez.. Büyümek ve gülümseyebilmek için hata yapman doğal. Daha doğal olan ise senin hatalarını kabul etmen ve hayatını kendi ellerinle insaa etmen... Ölmek kolay ama yasamak okadarda kolay değil.. Zor olanı sec derim ben...
alico

Mesaj gönderen alico »

dilan sevipte şuan haykırışın haklı gibi gelebilir sana ama hic bir şey yaşamaktan daha güzel degildr.mutlu olamak dilegiyle :o
Kilitli