Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

cbnc

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
aequitas

Mesaj gönderen aequitas »

THERİON forever...
içinde aradığınız hermüzik var. öyle muhteşem bir şey
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Scream düzeltmelerin için tşk ederim ama işin ilginç yanı şu ki madem anladın neden düzeltmeye çalışıyon. :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

çok basit kerem bir hatan vardı ben o hatayı düzelttimki bir daha o hatayı yapma diye yani ok
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

yabanci muzikte sace metalika ve pink floyd
darkfriairs

Mesaj gönderen darkfriairs »

Müslüm, pentagram, ascreus, asafated, therion,cradle of filth, dimmu borgir...
Scream

Mesaj gönderen Scream »

darkfriairs yazdı:Müslüm, pentagram, ascreus, asafated, therion,cradle of filth, dimmu borgir...
yeni gördüm o bakımdan acayipte merak ettim ascreus, asafated, therion,cradle of filth, dimmu borgir tanımıyorum yorum yapamam da pentagram dinleyen bir insan aynı zamanda nasıl oluyorda müslüm dinliyor ben onu anlamdım bu çiğ köfte yerken sütlaçcıda diğer yandan yemek gibi bişi
persephone

selam

Mesaj gönderen persephone »

abi fikirlerine katılıyorum.aslında cevap gelecekmi bilmiyorum ama yazayım dedim.linkin park ilk başlarda iyiydi şuan ise hele jay z ile çalışmaya başladıktan sonra dağıtı.açıkçası ben daha sert dinliyorum.opera IX,anathema,buzum,my dying...gibi.özellikle dinlemediysen opera IX nı tavsiye ederim.neyse bu kadar.kendine dikkat et.
persephone

Mesaj gönderen persephone »

tamam işte adam gibi bir şeyler dinleyen biri.takdir ettim seni.abi arada bir burzum opera IX dinle.neyse bu kadar...