Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

cengiz köroğlu !!!

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
gocmen
Üye
Üye

cengiz köroğlu !!!

Mesaj gönderen gocmen »

ben konuyu nere yazacağımı bilemedim,başlıklarda da göremedim...cengiz köroğlu feridun düzağaç'la çalışıyor düzenlemelerini yapıyor,aynı zamanda kıraç'la da çalışıyor ve canlı performanslarda yer alıyor.başka bir bildiği olan var mı bu abimizle ilgili acaba???? :roll:
molibden
Üye
Üye

Mesaj gönderen molibden »

evet göçmen..benim kanki bu abiyle sıyırmış yaa..napsam acaba :) cengiz dio baska bişi demio :D
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

ee rakibi iyi tanımak lazım;abi and içtik birgün daha iyi gitar çalacağız diye :wink: senin de cengize karşı hep bi sempatin olmuştur molibden anlamadım niye :lol:
molibden
Üye
Üye

Mesaj gönderen molibden »

göçmen sen karıştırıyosun abii :wink: benim sempatim değil antipatim vaaaaaaarrr :) neden acabaaaa :roll:
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

ehem ehemm...molibden bilirsin nefret sevgiye;sempati anti-pati ye dönüşebilir...zamanın ne getireceği belli olmaz.kankin sayesinde sen seveceksin bu abiyi :wink:
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

anladım bu başlığa bizden başka cvp yazan olmayacak....resim koyabiliyor muyuz admin abi yaa :roll: belki görüp hatırlayan olur ehuehuu.... :lol:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

tabi tabi ekleyin.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Winston
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Martin

Mesaj gönderen Winston »

haluk levent'in mektup albümündeki güneşin battığı sahilde ve mektup parçalarının gitarlarını çalmıştır, güneşin battığı sahilde gitar solosu çok beğenilesidir