Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

çukurova üniversitesi Feridunu bekliyor

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
elmashan

çukurova üniversitesi Feridunu bekliyor

Mesaj gönderen elmashan »

ya 1 yil oldu yalvariyoruz artik gel su adanaya sen olmadan o ses cukurovada yankilanmadan okulun tadiyok.özlemedinmi bizi? Adanaya geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel :(
hopeless depression

Mesaj gönderen hopeless depression »

elmashan eline , ağzına , yüreğine sağlık ben de nasıl bekliyorum fd yi. en son yanılmıyorsam 2005 5 ocak ta geldi adana ya ,1 yıldan bile fazla oldu şöyle bi gelse kulağımızın pasını silse ne güzel olur be öfffffffff
patosss

Mesaj gönderen patosss »

yav ii hoş gelsin adanaya ama bi ara muğlaya da uğrasa olur di mi??? :wink:
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

ben de isterim gelmesini ben şimdi ankaradayım ama gelsin adanaya
gitmezsem bana herkes istediğini söylesin:P
elmashan

CUKUROVAYAAAAAAA

hopeless depression VE diger arkadaslar destek icin sagolun.ama nasil getirecegiz biz fd.yi adanaya.ozlemedimi universitesini ???mezun olup gitcez buralardan nerde bulucaz onu bidaha.biyol bulalim gelsin adanaya.hem simdi hem bahar senligine.bu yazilari okuyomudur acaba.ama bunları okuyacagına o essiz sozlerini yaziyodur dimi :(
*PINAR*

Mesaj gönderen *PINAR* »

evet yaa gelsin artık adana'ya da bu hasret bitsin...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Adana'lı arkadaşlarım Feridun Düzağaç sizi yalnız bırakmaz hem sizin +1 iniz var hemşehrisisiniz şaka bir yana bence gelir yaza.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
elmashan

ama gelsin:(

Bugfixed sen simdi yaza dedin ya belki bir umut? ama biz mezun olup gitcez buralardan busene, sonra adanaya gelirse ben cıldırırım. ya sen soylesen belki gelir.

aa sizinle bi ani paylasiyim :D
gecen sen mimar sinana geldi o aralarda ben "yanlızlığım sana emanetle"kafayı bozmusum dinlemeden uyuyamiyorum filan.konsende nasil bağırıyoruz ama yok çalmiyo...sonra tam konsen bitti fdyi bidaha soyledi bende buruk bisekilde sahadan cikiyodum.
ve iste o an
arkadaslar cukurova uni aramizda bu sarki onlar icin dedi veeeeeeee.
bir basladi abicim ben kendimi kaybetmisim o sesimle nasil bagiriyorum bi baktim etrafta cit yok.beni zor toparladilar walla.
bide o minubusle yanimdan gecmezmi yolda el salladi bana.beni susturana ask olsun 1 hafta feridun bana el salladi diye gezdim ortalikta :oops:
Çok özledim seni Feridun nolur gel
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

yok be elmashan :)
Bizim bağırıp seslenmemize gerek yok ki. hem ben de sizler gibiyim. Onun etrafında olan biri değil hatta ona en uzak biriyim :)(yol vahabında) o bence düşünür gelir. Ha sizin vaktinize uyar mı peki? inş. uyar .
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

istekte bulunun üniversitenizdeki görevlilerden bahar şenliğine fd yi davet etsinler.fd bahar şenliklerine katılmayı seviyor.geçen sene manisa c.b.ü ye gelmişti ben ege üni.olsamda bütün manisalılar davetliydi..harika bir konser olmuştu.
elmashan

mujdeeeeeeeeee

Murat sanirim gelcek ya.dun bi arkadas onunla konusmus :D İki kisinin ismini vermis yarin onlarla goruscez.....ve beklenen son gelcek benim baslangicim gelecek.ya sans dileyin...Cok ozledim onuuuuuuuuuu
hopeless depression

elmashan bu haberi duyduğuma o kadar çok sevindim ki ya nasıl şans dilemem ya umarım en kısa zamanda gelir çalışmalarınız için çok sağol
elmashan

hopeless depression ya sen nguzel adandasin tanidiklarin yokmu bi destek versinler yau.biz guzel sanatlara gittik bugun ama ismi verilen kisi yine yerinde yoktu.sen cukurovadamisin.tanidiklarin yokmu ogrenci kolunda bahar senligi icin anket yapiyolarda bizim aberimiz bile olmuuyo.nes haber bekliom.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ya feridun abi eskişehire gel ne olur o kadar özlemle bekleniyosun ki anlatamam
hopeless depression

ben de çukurovadayım ama hiç öğrenci kollunda falan tanıdığım yok ama arkadaşlara soracam anket yapıldığını da senden öğrendim ben de bi bakim g.sanatlara araştırayim elimden ne geliyorsa yaparım.