Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ÇÜNKÜ SEN YOKSUN

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
bluedeathdL
Üye
Üye

ÇÜNKÜ SEN YOKSUN

Mesaj gönderen bluedeathdL »

Karanlığı bıraktım,gözlerinde birkaç sayıklama eksiğim artık.Düşlerim de eğilmez yalnızlığına.Hani bir yalan-yoğun zamanda dönüp arkana bakma dedim,dönüp de bakma.ben senin baktığın yerde değilim.Sokaklarda yitirdiğim bir şeyler var,sanki dinlenilmekten yorgun düşmüş bir şarkı,hiçbir zaman sen de sonlanmayacak yolların umut karmaşası,çevirip çevirip anıları sanki yokmuşsun gibi,sanki varmışsın gibi,sanki gözlerinde kayan bir anlammışım gibi bir düştü geçmiş,bir düştü, uçurumum bundan sonra daha derin…
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Re: ÇÜNKÜ SEN YOKSUN

Mesaj gönderen Adventureman »

Güzel Bir Yazı Teşekkürler. Yalnız ;
Lütfen Yazının Sahibinin Kim Olduğunu Belirtirmisiniz...
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Güzel paylaşım..
bluedeathdL
Üye
Üye

teşekkürler yorumlar için,sahibi benim desem yeterli olur mu :?: Zaten bildiğim kadarıyla kendi yazılarımız dışında yazamıyoruz.O yüzden belirtme gereyi duymamıştım :roll:
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ismini yazman senin açından daha iyi olur güzelim :) o yüzden söyledi adventureman sanırım.isim soyisim yazılma tarihi vs belirtirsen hiç değilse bir hak sahibi olmuş olursun o şiir yada yazı hakkında.hakikaten güzelmiş sağol paylaştığın için.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İletişim:

Teşekkürler Fotosentez ... :wink:
Maalesef Sahibi Benim Demekle Olmuyor, Siz Belirtmediğiniz Takdirde Biz Kime Ait Olduğunu Bilemeyiz. İleride Bu Size Ait Olan Yazı vs. Karşınıza Kendinin Yazdığını İdaa Eden Kişilerce ve Tescillenmiş Olarak Çıkabilir. :roll: Evet Kendi Yazılarınız Dışında Olan Yazıların Yazılmamasının Daha Uygun Olacağını Düşündük, Çünkü Bu Başlık Kopyala Yapıştırlarla Doldu...
bluedeathdL
Üye
Üye

tabi,adım nehir söyleyeyim tanışmış olalım,ama ben yine ad-soyad vs ile bir şeyin değişeceğine inanmıyorum,noterde onaylatılmadığı sürece,çünkü internet ortamında her şey olabiliyor.Ben şunu daha önce yazdım o benimdir diye bir hak talep edemem,tarihlerle vs oynayarak da amaçlarına ulaşabilirler.Ben şiirler,yazılar yazıyorum,ilerisi için,ama asla internette gerçekten çok beğendiğim kendi yazılarımı zaten paylaşmam(ya da bu ancak onaylatılmış olur önceden :wink: ),bu yazı anlık çıkan ve lavinya.net için yazılmış bir yazıdır.

Sevgili Yaprak (mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum) sen de sağol güzel açıklaman için.
Ay bir yazı yazdım olay oldu :lol:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İletişim:

Tamam Siz Nasıl İstersniz Öyle Olsun. Konu Başlığına Dönelim ...
Anlayışınız İçin Teşekkürler ...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

evet yaprak canım.konuya dönelim senin bu anlık aklına gelen şeyler hakikaten çok güzel ve özel şeyler oluyor nehircim.gerçekten seni,fulyayı,yasini okumaktan büyük keyif alıyorum sağolun hepiniz.bu yazı da çok hoş..
bluedeathdL
Üye
Üye

saol yaprakcım.Yazılarınla benim takip edip merak ettiklerim arasındasın sen de.Yazıyı beğenmene sevindim :wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Hoş bir yazı tebrikler...

edit:sinan
/metin; yazıı değil yazı.
bluedeathdL
Üye
Üye