Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Dört Mevsim yaşanır!!

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Dört Mevsim yaşanır!!

Mesaj gönderen mk15 »

Dört Mevsim yaşanır

Ya arkadaşlar sizce de Feridun abi dört mevsimlik değilmidir yazın ortasında sahilde, gün batımında, ya da bir teknede veya terasta komşuda yükselen bir fd parcasına aranızdan kim itiraz edebilirki gitmez mi yani misal yalan-ağlarsam düşerim-kördüğüm...(piyasa da yaza özel çıkan boş albümler var bir de)

Kışın kafedesin arkadaşlarınla beraber alev alev hepbir ağızdan veya gölge -aglamıyorum- hep gider bence
:arrow:
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

haklısın dört mevsim usanmadan dinlerim
sarven
Üye
Üye
İsim: Sarven

Mesaj gönderen sarven »

Zaten Feridun Düzağaç sevenleri olarak eserelerini senelerdir bıkmadan dinlemiyor muyuz.
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

hatta şöyle diyelim 4 mevsimin herhangi bir gününün herhangi bir dakikasında bile dinlenebilir...
zaman ve mekan pek fark etmez...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bence de zaman ve mekanla alakalı diil,her gün günün her saatinde dinlenebilir.Yüksek doz alınması tavsiye edilir :wink:
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

kesinlikle her mewsim dinlenir
bıkmadan usanmadan mutluyken de üzgünken de dinleyebildiğim nadir sanatçılardan biri :D
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

4 mevsim diyorsunuz da ben feridun abi yi 5 mevsim dinliyorum... nasil mi? bir yıl 4 mevsim ya ilkbahar yaz sonbahar kıs deme bir de feridun abi var hepsi 5 mevsim ediyor... bilmem anlata biliyormuyum..
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

5.mevsim

Mesaj gönderen hazan »

anlıyoruz seni seyytan... zaten bizi bir arada tutan şeyde bu :D
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

ben sonbahar da dinlemekten ayrı bi zevk alıyorum genelde tek başıma geçirdiğim sonbaharlarda ( bilmiyorum tesadüfmüdür yalnızlıklarım sonbahara denk geliyo ) beni çok iyi anlayan şarkılar eşlik ediyo yalnızlığıma ama diğer mevsimlerde de dinlenebilme özellliği mevcut tabiki :arrow: :arrow: :arrow:
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Haklısın yaa hiç bi yerde ve zamanda hayır diyemem onun şarkılarını duymaya.Mesela geçen gün tatilde tekne turuna çıkmıştım Akdeniz o masmavi koylarında bile kaptan F.D nin albümünü koydu müzik çalara.Daha ne isteyebilirdim ki???Deniz,güneş,masmavi sular ve F.D 8)
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Re: Dört Mevsim yaşanır!!

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Haklısınız.Dört mevsim ve günün her saatinde severek dinliyorum...Karla karışık yağıyor duygular içime onu dinlemeden önce.......Onu dinleyince fırtınalar kopuyor.... Teşekürler FD. :D
sembolist24
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen sembolist24 »

hatta feridun düzağaç başlıbaşına ayrı bir mevsim....
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

bencede o ayrı bir mevsim..
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Haftaya bu bozkırdan kurtulup maki ikliminin hakim olduğu bir yere gidiyorum(tatile :D ).Burada da dinliyordum oradada dinleyeceğim Feridun Düzağaç'ı...Dört mevsimin yanına bir de bütün bitki örtülerini de ekleyebiliriz :idea: :D
calipso
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ahmet

Mesaj gönderen calipso »

tabi 4 mevsimliktir şahsen 4 mevsim dinlerim belki sıkılırım ya hep aynı şarkı