Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Dream Tv'de 4*4 FD güNü:)

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Dream Tv'de 4*4 FD güNü:)

Mesaj gönderen bozcaadali »

Bugün Dream Tv'de FD'mizin eski yeni videoları var haberiniz olsun :P
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

haber verdiğin için sağol.
saati varmı yoksa gün içinde devamlı mı veriyorlar.
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Re: Dream Tv'de 4*4 FD güNü:)

Mesaj gönderen zuzu »

bozcaadalı yazdı:Bugün Dream Tv'de FD'mizin eski yeni videoları var haberiniz olsun :P
Teşekkürler özlem cim bilgilendirdiğin için hemen takip ediyorum...4x4 dream de saat 14.00 ve 21.45 de var bilgi veriyim istedim...
bozcaadali
Üye
Üye

Bende şimdi yazıcaktım saatlerini yeni öğrendim sende saol Zuhalcim ii seyirler :)
patosss

Mesaj gönderen patosss »

yaaa yine izleyemicem ben!kaldığım yurtta dream tv yooook... :(
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

21:45 ten emin misiniz?ben bütün okuladaydım da 14 te olanı izlemem imkansızdı bunu seyretmek çok istiyorum...
zuzu
Üye
Üye

Mesaj gönderen zuzu »

21.45 büyük ihtimalle doğru çünkü yüksekses programı başlamadan hemen önce 4x4 yayınlanıyo siz sık sık bakın tv ye yinede ne olur ne olmaz :wink:
nilay_14
Üye
Üye

yaşasın!izledim!önce unut beni sonra lavinia yı sonra uçak en son deli yi verdiler...çok güzeldi...ben deli hariç hepsini ilk defa seyrettim.uçak ın klibi çok eğlenceliydi!hepsi ayrı güzeldi..! :D
bozcaadali
Üye
Üye

heheheeeeeee bende izledim valla nostalji oldu işte :P çok güseldii...
aşkınehali

Mesaj gönderen aşkınehali »

Ya arkadaşlar ben sadece uçak ille deliye yetişebildim.Beyaz ıda yayınladılar mı merak ettim onu çok uzun zamandır izlememiştim.Kaçırmışsam üzülürüm çok.
nilay_14
Üye
Üye

aşkınehali yazdı:Ya arkadaşlar ben sadece uçak ille deliye yetişebildim.Beyaz ıda yayınladılar mı merak ettim onu çok uzun zamandır izlememiştim.Kaçırmışsam üzülürüm çok.

yok yok beyazı yayınlamadılar...unut beni,lavinia,uçak ve deli yi yayınladılar... :)
zuzu
Üye
Üye

Mesaj gönderen zuzu »

Evet ya çok güzeldi hepsi bende uçak klibini çok seviyodum zaten çok eğlenceli gerçekten... :D
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

evt..güzeldi ama uçak ın altına albüm ismi olarak orjinal altyazılı,lavinya nın altına da uzun uzun fd yazmaları da olmasaydı daha iyi olurdu .dikkatimi çeken de; fd nin her geçen albümde yorumlarında bir gelişme olması oldu.. konserlerinde de çok net belli oluyor o.eski şarkılarını çok daha güzel yorumluyor..
aşkınehali

Mesaj gönderen aşkınehali »

hseven359 yazdı:evt..güzeldi ama uçak ın altına albüm ismi olarak orjinal altyazılı,lavinya nın altına da uzun uzun fd yazmaları da olmasaydı daha iyi olurdu .dikkatimi çeken de; fd nin her geçen albümde yorumlarında bir gelişme olması oldu.. konserlerinde de çok net belli oluyor o.eski şarkılarını çok daha güzel yorumluyor..
Birisinin yarıştığı bi rakibi ne kadar iyi olursa kendiside o kadar iyyi olur.Feridun Düzağaç'ın da kendinden başka rakibi yok.Onun mükemmelliğine ulaşan yok.Eeee böyle oluncada her yeni albüm de daha da mükemmel olacak tabi.Umarım anlatabilmişimdir arkadaşlar. :D
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

malesef izleyemedim ,maç olduğu için.
inşallah powerturk teki programını kaçırmam.