Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Düş Sokağı Sakinleri

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Lawinia

Mesaj gönderen Lawinia »

söylenicek çok fazla birşeyin olduğunu sanmıorum... herşey ortada.
insani derin dusuncelere salan sarkıların sahıbı grup.. seviyorum onları.. cok cok fazla...

ay gözü yaşLı bakar...:(
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

aşk için resimler yaparsın sen, renklerden ve düşlerden ,doğuştan gelen sevişmeler gibi sevdalara kenetlensek..düşlerin maviye dönüşmesini en iyi anlatan gruplardan biri düş sokağı sakinleri..ve bence şarkıları bunalımdan uzak ve hatta insanı yaşamaya döndüren bir çok eserleri var..beni feridun düzağaçtan sonra en çok etkileyen sanatçıların başında geliyor murat çelik ve murat yılmazyıldırım..bence mükemmeller..
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

seni tanımayan yok bu şehirde ...ahh ahh
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

beni en sinir eden de dss deyince herkesin sevdan bir ateş demesi... oysa her şarkısı başka güzel onların.. hele murat yy kadar tatlı bi insan bvar mı yaa.. dehşet.. herkes gibi ben de istemezdim ayrılmalarını ama artık çok geç.. veremem sana acımı....
blue_life
Yeni Üye
Yeni Üye

duslerin sokagi

Mesaj gönderen blue_life »

derinliginde kayboldugum sarkilari...
ve huzune bogan yorumlari...
dus sokagi farkli bi dunya...farkli hayat... :wink:
andmaiyesi
Üye
Üye

Mesaj gönderen andmaiyesi »

kristalize düşlerim kırılgan umutlarım ve mavi huzur bulduğum seslerinde ....asla yok olmadılar ve olamayacaklar.....kan revan içinde hayallerim.......hüzün kovan kuşu kadar hüzünlü...ölümler kadar çıplak ve sade dinlerim onları..sadece dinlerim..hissederim..severim....
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

düş sokağı sakinleri aynı fd gibi en büyük tutkum oldular tam 4 yıldır.
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

bu grupda dağıldı ya içme oturdu yani. :( :( :(

"...
KANREVAN İÇNDEYİM
GÖNLÜMÜN DERDİNDEYİM
YERLERİN DİBİNDEYİM
KURTAR NE OLUR NE OLUR..."
007ela
Üye
Üye

Mesaj gönderen 007ela »

AH GİTMEK OKADAR KOLAY MI SANDIN?
ARAMAK BANA AŞKTIR ARTIK...........
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

bu grubun nekadar iyi müzik yaptığını söylemiycem. o zaten herkesçe malum bi gerçek. onların müziğini ve hit olan şarkısını herkes biliyor ve çok seviyor. ama ben onları yeteri kadar tanımıyorum. ayrılmışlar onuda bilmiyordum. onlar hakkında bilgi verebilirmisiniz? yıllardır dinliyorum ama sadece müziklerini biliyorum. bide sevdan bir ateşin klibi vardı. yüzlerini hayal olarak ordan biliyorum. ama müzik olarak en'ler arasında ilk üçe girer. birde bi konu başlığı vardı fd kiminle düet yapsın diye. bence bu grupla süper olurdu.. :)
krkklp
Üye
Üye

Mesaj gönderen krkklp »

''yanlış bir öyküdeyim beni yeniden yaz''
*gayret* düş sokağı sakinleri
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

Sevgilerin umutlarla bezenmış seyirlerinde,hem ağlayan hemde gülen çocuklar gibiydi yaşamak..

Uzaklığın tanımlanamz hasretıne kanat açan biçare ve sevgilerle yıkanmış kalbıne doğru yonelışımdedir kurban verdiğim hayat

Ağırlaşmış bedenımden kayıp giden sürgünlerdir benı yıkımlara goturen ..ve bilirimki onların ardında hep bir bebek gülecektir gözlerime bakarak..gülen..hep ama hep gülen bir bebek ..gülecektir ağlayan gozlerime bakarak…

Sunuşlarım ve sunuluşlarım Tanrı tarafından aban verilen bir yazgı defterninin boş sayfalarını dolduracaktır her zaman sonsuzca bir düşlem uzerinde gozyaşlarında murekkepler yapıp kalbime bağıracağım sevgi için ve ruhumu varlığınla taçlandıracağım..

harıkasın murat yılmaz yıldırım...yolundayız
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

okyanus_derin yazdı:bu grupda dağıldı ya içme oturdu yani. :( :( :(

"...
KANREVAN İÇNDEYİM
GÖNLÜMÜN DERDİNDEYİM
YERLERİN DİBİNDEYİM
KURTAR NE OLUR NE OLUR..."
hepimizin içne oturdu....ama olsun dağılsada dağılmasada biz onnarı çok sevdik hep dinnedik dnnniozda...
carpeDlEM
Üye
Üye
İsim: songül

Mesaj gönderen carpeDlEM »

bütün sarkilari muhtesem
"seni tanimayan yok bu sehirde" isimli sarki benim icin cok anlamli.
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

çok mükemmel şarkıları var..